Silver. Druga księga snów

Patronat LC
Kerstin Gier Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Trylogia Snów (tom 2) literatura młodzieżowa
Silber - Das zweite Buch der Träume
sny demon henry liv

Oficjalne recenzje i

Ukształtuj swoje sny

[ 9 ] Link do recenzji

Druga część przygód Silver. Trzyma równie wysoki poziom jak i część pierwsza. Od początku do samego końca czytałam z przyjemnością. Kolejny raz złego słowa powiedzieć nie mogę o tej serii. I kolejny raz żałuję, że nie jestem nastolatką (oczami wyobraźni już widzę moją fazę na sny, magie i Greysona - a może Henry, tutaj nie jestem pewna xd) Ale jak to powiedziała...

Silver tom 2, był zdecydowanie lepszą i bardziej wciągającą książką. Była to powieść zabawna i lekka, ale i nie idealna. Denerwującym elementem w niej, było przeidealizowanie praktycznie wszystkich, prócz głównej bohaterki. Co kilka stron było opisywane , jak bardzo zapiera dech w piersiach jego wygląd. Prócz tego nie wystąpiły w niej inne znaczące błędy. Ewentualnie można...

Podobnie jak poprzednia część, i ta wciągnęła mnie w świat snów. Fajna książka, przyjemnie się ją czyta.

Cóż mogę powiedzieć? Tajemnicze drzwi, korytarz i spotkania we śnie nadal towarzyszą Liv Silver i jej chłopakowi Henry’emu. Jednak tym razem, ich wrogiem nie jest demon, a ktoś, kto kiedyś był jednym z najlepszych przyajciół.
Liv musi mieć na baczności nie tylko siebie, ale także swoją młodszą siostrę, której grozi niebezpieczeństwo. Dodatkowo, na swojej głowie ma też...

Podróż po snach trwa!
Kto tego nie przeczyta, nie będzie w stanie sobie wyobrazić jakie to wszystko fascynujące więc zachęcam wziąć się za tą książkę :))

Druga część jest jeszcze lepsza od pierwszej. Jesteśmy już po poznaniu wszystkich bohaterów, ich historii, tego do czego doprowadziły pewne wydarzenia i jeszcze głębiej zanurzamy się w świat snów. Muszę przyznać, że bardzo ciekawie jest tutaj rozegrany temat śnienia, oraz świadome śnienie, jako moc pozwalająca wchodzić do snów innych, a tym samym dając nam nieograniczoną...

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra kontynuacja, czytało się tak samo dobrze jak pierwszy tom. Tylko ta cała akcja z bukszpanem była trochę śmieszna, tak samo ta z B.

Jak zwykle Kerstin Gier nie próżnuje i zaskakuje 2 częścią ,,Trylogii Snów "! Jeśli szukasz dreszczyku emocji , tajemnic i przystojnych chłopców to własnie jest książka dla ciebie

Magia, niezapowiedziane powroty i więcej tajemnic! Tak samo jak pierwszą część oceniam 10 na 10, bo...? Bo zasługuje! W czasie kwarantanny była po prostu zbawieniem! Czytałam po kilka godzin dziennie aż... Aż się skończyła. Przepis zamieszczony w książce był udany. Jeżeli jesteście spragnieni tajemnicy to radzę przeczytać tą książkę!

Zapraszam do krainy snów.
Uruchamiamy wyobraźnię.
Może się spotkamy?
Hasło na drzwiach Kocham sny.zwłaszcza po dobrej książce.
Polecam

Dyskusje