Silver. Druga księga snów

Patronat LC
Kerstin Gier Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Trylogia Snów (tom 2) literatura młodzieżowa
Silber - Das zweite Buch der Träume

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Ukształtuj swoje sny

9 Link do recenzji

Podróż po snach trwa!
Kto tego nie przeczyta, nie będzie w stanie sobie wyobrazić jakie to wszystko fascynujące więc zachęcam wziąć się za tą książkę :))

Druga część jest jeszcze lepsza od pierwszej. Jesteśmy już po poznaniu wszystkich bohaterów, ich historii, tego do czego doprowadziły pewne wydarzenia i jeszcze głębiej zanurzamy się w świat snów. Muszę przyznać, że bardzo ciekawie jest tutaj rozegrany temat śnienia, oraz świadome śnienie, jako moc pozwalająca wchodzić do snów innych, a tym samym dając nam nieograniczoną...

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra kontynuacja, czytało się tak samo dobrze jak pierwszy tom. Tylko ta cała akcja z bukszpanem była trochę śmieszna, tak samo ta z B.

Jak zwykle Kerstin Gier nie próżnuje i zaskakuje 2 częścią ,,Trylogii Snów "! Jeśli szukasz dreszczyku emocji , tajemnic i przystojnych chłopców to własnie jest książka dla ciebie

Magia, niezapowiedziane powroty i więcej tajemnic! Tak samo jak pierwszą część oceniam 10 na 10, bo...? Bo zasługuje! W czasie kwarantanny była po prostu zbawieniem! Czytałam po kilka godzin dziennie aż... Aż się skończyła. Przepis zamieszczony w książce był udany. Jeżeli jesteście spragnieni tajemnicy to radzę przeczytać tą książkę!

Zapraszam do krainy snów.
Uruchamiamy wyobraźnię.
Może się spotkamy?
Hasło na drzwiach Kocham sny.zwłaszcza po dobrej książce.
Polecam

Przygoda z drugim tomem Silver zakończona! Te książki są niesamowite. Niby nic się w nich nie dzieje ale oryginalny i niepowtarzalny styl autorki sprawia, że płyniesz wraz z historią. Kilka wątków się rozjaśniło ale ani razu nie udało mi się wyśnić moich drzwi.

Książka bardzo wciągająca. Równie dobra co jej poprzedniczka. Akcja książki jest na tyle ciekawa, że przeczytałam ją w jeden dzień i sięgnęłam po kolejną.

Cała seria przyjemna i wciągająca, ale nie umywa się do trylogii o podróżach w czasie. Ten cały Henry jakoś mnie draznil, sama nie wiem czemu. Jakiś taki bez wyrazu. Złe postacie o wiele lepiej wykreowane.

Pisząc tą opinię dwa tygodnie od przeczytania tej pozycji już nie pamiętam o czym ona była.

Dyskusje

2 090