Silver. Trzecia księga snów

Nominacja w plebiscycie 2017
Kerstin Gier Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Trylogia Snów (tom 3) literatura młodzieżowa
Silber - Das dritte Buch der Träume
Data 1. wydania:
2015-10-08
Agnieszka Hofmann
Media Rodzina
dziewczyna fantasy literatura niemiecka Londyn magia przeznaczenie sen szkoła tajemnica
Silber - Das dritte Buch der Träume
Trylogia Snów (tom 3)
literatura młodzieżowa
Agnieszka Hofmann
Inne

Oficjalne recenzje i

Dream a little dream

[ 2 ] Link do recenzji

KSIAZKĘ O PRZYGODACH LIV SILVER I JEJ SIOSTRY MII KTÓRE PRZEŻYWAJA PRAWDZIWY KOSZMAR ICH ZYCIE WYWRÓCIŁO SIĘ DO GÓRY NOGAMI MIAŁY MIESZKAĆ W PIĘKNYM WIEJSKIM DOMKU A TU NAGLE CZEKA ICH PRZEPROWADZKA DO LONDYŃSKIEGO DOMU DWÓJKA PRAWIE DOROSŁYCH SIEDEMNASTOLATKÓW KTÓRZY OPIEKUJA SIE NIMI TYLKO Z GRZECZNOSCI A TAK NAPRAWDE POSŁALI BY CAŁA ICH MATKĘ NIAŃKĘ I PSA DO DIABŁA LECZ...

Co mogę więcej powiedzieć na temat tej trylogii- moja ulubiona! Trzeci tom nie jest aż tak ciekawy, ale nadal ma w sobie "to coś". Wiadomo, niektóre sytuacje są przesadzone, ale dzięki temu książka ma swój charakter 😍

Ostatnia część przygód Silver!!! DLACZEGO OSTATNIA?! Wcale nie chcę, żeby to był ostatni tom ........ CHCE WIĘCEJ! To było takie fajne. Tak bardzo mi się podobała cała ta seria. Z chęcią przeczytałabym dalsze części. Mam nadzieje, że autorce się kiedyś odwidzi, zmieni zdanie i napisze dalsze losy bohaterów...

Mam teraz depresje poksiążkową. Skończyłąm czytać kilka dni...

Po przeczytaniu dwa razy Trylogi czasu postanowiłam się zabrać do tej trylogi. Znalazłam dużo komentarzy, że Trylogia Czasu jest lepsza i jest to prawda, ale ta książka miała swój urok. Podoba mi się przyjaźń Liv z jej przyjaciółką, która tak naprawdę jest głupiutka. Najbardziej lubię Mię, najbardziej się zawiodłam na ,,tym złym'' bo go lubiłam, ale niestety był tym złym....

Przyjemna książka, którą czytałam z chęcią i zaciekawieniem. Świetne rozstrzygnięcie problemów sennych głównych bohaterów i oczywiście happy end. :)

Nie będę owijać w bawełnę - jestem ogromnie zawiedziona tą trylogią. O ile pierwszy tom zrobił na mnie dobre wrażenie, o tyle każdy kolejny był tylko gorszy.

Jeśli chodzi konkretnie o tom widoczny na zdjęciu - był najsłabszy. Fakt, wszystko skończyło się dobrze, był happy end i nawet ślub, ale pod każdym innym względem autorka nawaliła po całości.
Gier pod przykrywką...

Boskie!! Uwielbiam autorkę oraz jej książki :) Cudowna fabuła, fantastyczni bohaterowie i Henry...(cudo!) <3. Zakochałam się w nim i we wszystkich bohaterach. Polecam!

Do dziś nie rozumiem, dlaczego tak długo zwlekałam z przeczytaniem "Pierwszej księgi snów". Ku mojemu zdziwieniu cała trylogia okazała się być świetnymi książkami. Te powieści Kerstin Gier ukazują, jak ważna jest przyjaźń i szczerość wobec drugiego człowieka. Była to dla mnie przyjemna lektura, ponieważ porusza interesującą tematykę - świadomego śnienia i fazy REM, a...

No nie, to już koniec?!
Przykro. Seria świetna, teraz mam już 100% pewność, że jeśli książka została napisana przez Kerstin Gier, to mogę bez wahania po nią sięgnąć :))

Na półkach: , , , ,

Zakończenie niestety mnie nie przekonało. Zaskoczyło mnie, ale jakoś nie było zbyt satysfakcjonujące. Spodobało mi się natomiast, rozwiązanie sprawy z Secrecy. Na początku, przez jakiś czas, książka mnie trochę nudziła, były też krótkie fragmenty, w których bohaterowie mnie irytowali, ale większą część książki czytało się tak samo dobrze, jak dwa pierwsze tomy.

Dyskusje

1 864