Confessions of an Alli Cat

Lakehouse Press
2012-10-23
2012-10-23
humor romance divorced

Zabawna książka opowiadająca o kobiecie po trzydziestce i rozwodzie. I jej próbach rozpoczęcia nowego życia i nowych doświadczeniach seksualnych w których pomaga jej przyjaciółka przez co wpada w wiele smiecznych tarapatów. Kto by pomyślał że Brazylijka i nie nałożenie majtek do pracy odkryje jej nowy szef.... gorąco polecam

Tej książki nie można potraktować poważnie, by się nie bulwersować, narzekając, że jest całkowicie szalona, niemoralna i niewiarygodna. Bo taka właśnie jest. Trzeba ją czytać z przymrużeniem oka, bawiąc się zabawnymi tekstami i sytuacjami, a tych jest od groma. Tytułowa bohaterka, Alli po 9 miesiącach po rozwodzie zostaje wciągnięta przez przyjaciółkę w randkę z młodym żigolakiem, który jak się później okaże, na dłużej zagości w jej życiu. Mnóstwo świetnego humoru, dystans do niektórych spraw, naprawdę ubaw gwarantowany. Polecam.

Książka jest genialna, umierałam że śmiechu przez większość opowiadanej historii. Główna bohaterka Ally jest po rozwodzie i z pomocą przyjaciółki Sary postanawia korzystać z życia. Sara to taki diabeł na ramieniu, ale w pozytywnym znaczeniu, super jest ta książka. Mogłabym się jeszcze długo tak rozpisywać z gorącym uwielbieniem tej pozycji. Szkoda jednak, że książka nie została wydana w Polsce, bo naprawdę jest cudowna. I nawet w j.angielskim łatwo się ją czyta. Naprawdę gorąco polecam

Wow. Szczerze mówiąc jestem zaskoczona. Oczywiście pozytywnie . Nie spodziewałam się że ta książka aż tak mi się spodoba. Śmiało mogę powiedzieć że ją "łyknęłam", nie przeczytałam :)

Książka jak dla mnie trochę nierealna ... no bo przepraszam, ale jaka, choć trochę ogarnięta kobieta robi aż tyle SZALONYCH rzeczy w tak króciutkim czasie :D:D Ale ogólnie fabuła ciekawa, jest duże poczucie humoru, jest gorąca ;). Dobra na relaksujący dzień!

Daję 10/10, bo książka ma fajny, nieco sprośny humor. Nie zniechęcił mnie wiek głównej bohaterki, bo czytałam "Dziennik Bridget Jones" i mniej więcej takie same emocje towarzyszyły mi przy tej książce, choć przyznam, że Alli była nieco lepszą towarzyszką. Cała historia jest prześmieszna, lekko ironiczna i to trochę tak jakby Alli przeżywała drugą młodość razem ze swoją zwariowaną, najlepszą przyjaciółką, która ją w ten bigos wpakowała - Sarą (jak ja bym przeczytała o niej książkę!).
Alli jest bizneswoman i gospodynią domową, która rozstała się z mężem (typowe: poszedł do dziewczyny, która potrzebowała ojcowskiej opieki, a nie faceta). Ma nastoletnią córkę, jest dojrzałą kobietą, ale jak każda duża dziewczynka też potrzebuje spuścić trochę powietrza i zapomnieć o pracy i domu. Od tego właśnie ma nieocenioną, szaloną Sarę, która wciąga ją w sytuację, której może żałować... albo i nie. Tajemniczy Shade aka młody, przystojny i atrakcyjny żigolo pokazuje jej, co traciła. Ale zabawa skończy się, gdy pojawi się Alex, jej nowy, przystojny szef, który od razu jej się spodoba. Seksowny Shade okaże się być nowym instruktorem pływania jej córki, jej nowym stażystą, mieć na imię Colby... i być synem Alexa!
Powiem szczerze, że dobrze się uśmiałam. Książka była fajna, bardzo przyjemna i mimo tego, że jakiś czas (rok?) minął odkąd ją przeczytałam, doskonale ją pamiętam. Genialna. Wspaniała. JEDYNA.

Dla wszystkich którzy potrzebują rozluźnienia...dużo zabawy i śmiechu!! POLECAM!! Rewelacyjna!!

Książka jest fantastyczna. Historia Alli pokazuje, że życie potrafi jeszcze wbiec na odpowiednie tory. Ewidentnie poprawia humor. Płakałam ze śmiechu i to nie raz a przez większą cześć książki. Byłam oporna co do przeczytania tej pozycji, ale jakże żałuje, że od razu nie wzięłam się za czytanie :-) Gorąco polecam.

Świetna książka.Coś innego, niepowtarzalnego, ale jakże zabawnego. Przez większość książki śmiałam się do łez. Zdecydowanie polecam :D

Gdy się ma za przyjaciółkę, taka osobę jak Sara to zaufaj mi, wrogowie nie są Ci potrzebni ;)i z tym stwierdzeniem Was zostawię ;)Dawno się tak nie uśmiałam czytając...i te teksty...i "brazylijskie czyszczenie piwniczki"...Boże uchowaj:D Fenomenalna książka na osłodzenie ciężkiego dnia :)Polecam

• Romans 💑
  • 2015