Czerwone krzesło

Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak Cykl: Magiczne drzewo (tom 1) literatura dziecięca
Znak
powieść młodzieżowa polska magiczne drzewo
Magiczne drzewo (tom 1)
literatura dziecięca
powieść młodzieżowa polska magiczne drzewo

Czytałam jak miałam 9 lat. W tym wieku była super. Teraz przeczytałam 2 lata później, jako lekturę szkolną. I teraz nic nie ma sensu. Bohaterowie są strasznie dziecinni. Polecam w wieku 9-10 lat.

Relaks i totalne odstresowanie tak chyba najlepiej można określić Czerwone krzesło.
Po pozycję sięgnęłam, bo mój syn ma ją teraz jako lekturę szkolną i przy zdalnym nauczaniu stwierdziłam, że jeśli chcę mu pomóc to muszę wiedzieć o co chodzi.
Fabuła jasna, prosta i przyjemna, a co dla mnie najważniejsze po jej zakończeniu syn zażyczył sobie drugi tom.
Szału niema jak dla...

Książka bardzo interesująca zwłaszcza moment w którym dzieci zamieniają Ciocię Marylę w siedmio letnią Wiki oraz gdzy dom Rodziny Rossów odlatuje. Bardzo polecam Książka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka ,,Czerwone krzesło" jest bardzo ciekawą i pogodnym utworem. Moją ulubioną postacią jest mała ciotka Wiki. Byłam sceptycznie nastawiona do książki, ponieważ od dziecka myślałam, że to będzie ,,następna nudna książka sci-fi". Myślę, że przeczytam następną część.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niesamowita książka, idealna na czytanie dziecku do poduszki. :)

Przeczytałam kilka książek z serii, gdy byłam dużo młodsza. Niesamowicie miłe książki.

Zabawna wycieczka w świat fantazji 🎻🪑🧳

Dla dzieci w wieku 7-11lat super książka.
Dla chłopców i dziewczyn.
Polecam.

MAGICZNE DRZEWO RECENZJA CAŁEJ SERII.
Magiczne drzewo to seria dla dzieci. Ma 13 tomów licząc dwa dodatki. Opowiada o magicznych zdarzeniach i spełnianych życzeniach.
Sadze ze seria jest dla dzieci od 6 lat do około 11. Są tam duże litery i co trzy strony obrazki. Choć jestem już nastolatka naprawdę dobrze się bawię. Książka jest napisana zabawnie i...

Jest to pierwszy tom wspaniałego cyklu „Magiczne drzewo”. Powieść ta opowiada o trójce rodzeństwa – Kukim, Tośce oraz Filipie. Znajdują oni krzesło, w sumie nic nadzwyczajnego. Cały szkopuł tkwi w tym, że to krzesło spełnia marzenia. Spełnia marzenia zarówno te dobre, jak i złe. Złym marzeniem jest, np. kiedy rodzice opuszają swoje ukochane dzieci. Rodzeństwo zostaje...

Dyskusje

2 543