Zwariowana powieść dla nastolatek

Okładka książki Zwariowana powieść dla nastolatek
Katarzyna Dembska Wydawnictwo: Skrzat Cykl: Mariolka (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Mariolka (tom 1)
Skrzat
2013-11-05
2013-11-05

Fajna lektura na zrelaksowanie się :)

Bardzo zabawna i przywodząca wspomnienia z młodszych lat. Główna bohaterka, mimo, że chwilami denerwuje to jest bardzo rzeczywista.
Książka, zapewne nie dla wszystkich, ale moim zdaniem warta przeczytania!

„Mariolka” to kolejna książka, którą przeczytałam w ramach „nie mam co czytać, więc przeczytam to, co stoi na półce nieprzeczytane". Pierwsza powieść okazała się totalnym niewypałem, więc gdy zobaczyłam, że „Mariolka” również ukazała się w wyniku współpracy autorki z wydawnictwem Skrzat, naszły mnie złe przeczucia. Szybko okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.

Książka...

Ciekawa książka obyczajowa dla nastolatek (ok. 12 lat). Akcja nie jest wymyślna jednak można się pośmiać.

10 punktów za humor, 10 punktów za atmosferę w książce i 10 punktów za wspaniałą historię.

Nawet zabawna ta książka, dla nastolatków

Na półkach: , , , ,

Powieść 285 stron pochłonęłam w jeden dzień :) 1 tom przygód Mariolki jest bardzo pouczający i idealnym lekarstwem na poprawę humoru w taką pogodę jak dziś.... ;) Nie brakuje oczywiście wątku miłosnego... :D Mariolka nazywana przez swojego wymarzonego chłopaka Lady Marion <3 Jest w siódmym niebie, gdy dowiaduje się, że Kamil odwzajemnia jej uczucia... ;) Potem okazuje...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla gimnazjalistek i uczennic z 6 klasy - może być.

Książka zabawna i ciekawa!
Polecam ją i moją twórczość na blogu:
czytaniemiaga.blogspot.com

Bardzo fajna książka :)

• Wypożyczone z biblioteki
  • 2015
  • Młodzieżówki
  • Pożyczone od znajomych
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Zwariowana powieść dla nastolatek