Arka Czasu

Marcin Szczygielski Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Latarnik opowiadania, powieści dla dzieci
2015-01-01
2013-10-24
Instytut Wydawniczy Latarnik
holocaust wojna
opowiadania, powieści dla dzieci
2015-01-01
holocaust wojna

Przeczytana w jednej chwili. Zaskoczyła mnie.

Książka w niesamowity sposób ukazuje czasy wojny. Myślę, że każdy odbiorca zrozumie jak ciężko było kiedyś, dzięki temu w jaki sposób autor przekazał te informacje. Nie mogłam się od niej oderwać, uważam, że każdemu się spodoba. Polecam!

Historia opowiadała o małym chłopcu uciekającym z getta. Myślę, że jest ona bardzo pouczająca i wzruszająca. Książka mi się podobała. Miała ciekawą fabułę i dużo pięknych momentów.

Książka bardzo interesująca i przyjemna do czytania. Mimo iż akcja toczy się w czasach wojennych, jest odpowiednia dla dzieci i młodzieży.

Książka bardzo mnie zainteresowała. Autor ukazał czasy wojny odpowiednio dla młodszych grup czytelników. Czytając nie miałam momentu znudzenia i cały czas czułam napięcie.

Książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jest ona fascynująca mimo, że opisuje tak ciężkie tematy i problemy ludzi. Bardzo polecam przeczytać tą książkę, ponieważ ta cudowna historia może dać nam dużo do myślenia.

Wspaniała książka. Czyta się jednym tchem.

Moim zdaniem książka jest ciekawa nie było momentu który by mnie znudził - Polecam

Jak o wojnie i Holokauście napisać książkę przygodową dla dzieci, jednocześnie nie infantylizując tematu. Warto!

Świetna książka dla czytelnika w każdym wieku. Wojna opisana w przystępny sposób dla młodzieży, na lekcjach budzi ogromne emocje.

Dyskusje

• Dla dzieci