Pióro T-rexa

Nominacja w plebiscycie 2019
Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 11) literatura dziecięca
Znak emotikon
magiczne drzewo dla dzieci
Magiczne drzewo (tom 11)
literatura dziecięca
magiczne drzewo dla dzieci
Inne

Niezwykły świat magii oczaruje swą wspaniałością wszystkich, którzy ją przeczytają.

Tragedia! Autor na siłę próbuje pisać książkę i kontynuować serie. Zamiast wymyślać takie góno chociaż pod serie ,,Bohaterowie magicznego drzewa" mógłby kontynuować, a nie na siłę dla kasy to coś pisać

Stać pana na więcej, panie Andrzeju.

Nie wiem czy śmiałam się z tego, co miało być śmieszne. Ale śmiałam się. To z pewnością jest na plus. Niektóre sytuacje były tak głupkowate - nie żenujące - że aż śmieszne. Może niektóre z tych rzeczy nie przeszłyby naprawdę, ale jest okej.

Kocham ilustracje w tej serii, ale tutaj na początku było ich odrobinkę za dużo.

Po książkę...

Kontynuacja przygód Julki, Alika, Idalii, Kukiego i Budynie. Tym razem muszą się udać w przeszłość, do świata dinozaurów, aby zdobyć składniki na lekarstwo dla bardzo chorego Kukiego. Jakim cudem przeniosą się w przeszłość? Dlaczego będzie im towarzyszył Kajetan, uczeń o ogromnej wiedzy o prehistorycznych czasach? Czy tym razem wszyscy wyjdą obronną ręką z tak...

Szczerze mówiąc jestem zawiedziona. Historia mnie nie zachwyciła, sądzę, że autorowi zabrakło już pomysłu. Było też dużo sprzeczności. Może też to dlatego że jestem już starsza i książka była dla mnie dziecinna. Wcześniejsze historie były lepsze.

Interesująca, przygodowa książka. Godna przeczytania.

ekstra ksiąka w niektórych momentach zapiera dech w piersiach czyli autor nadal porywajaco pisze

Bardzo irytująca nowa postać.

Syn uwielbia całą serię. A ja jestem pod wrażeniem wyobraźni Pana Maleszki :-) i z pewnością sięgniemy po kolejny tom przygód Kukiego i spółki :-)

"Pióro T-rexa" to 11 tom cyklu "Magiczne Drzewo". Każdą jednak część można bez problemu czytać niezależnie od siebie. Każda bowiem opisuje inną przygodę, inną historię. Na samym końcu niniejszej książki zamieszczone zostały krótkie informacje na temat poprzednich.
Poza tym wszelkie ewentualne niejasności związane z innymi częściami - np. czym jest "magiczne drzewo", co to...

• 2020
  • 2019