Pióro T-rexa

Okładka książki Pióro T-rexa Andrzej Maleszka
Nominacja w plebiscycie 2019
Okładka książki Pióro T-rexa
Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 11) literatura dziecięca
literatura dziecięca
magiczne drzewo dla dzieci
Inne

Najlepsza z części

Najlepsza z części

Tę serię zaczęłam czytać, gdy byłam w 1 klasie podstawówki, i jakoś tak nadal do tego wracam, gdy wyjdzie nowa książka.

przeciekawa i jednocześnie przerażająca

przeciekawa i jednocześnie przerażająca

Przygoda w której trojga dzieci przenosi się do czasów dinozaurów by zdobyć lek dla chorego przyjaciela po drodze walczą z wielkim T-REXEM i wielkim krokodylem .

Polecam.

Polecam.

Niezwykły świat magii oczaruje swą wspaniałością wszystkich, którzy ją przeczytają.

Tragedia! Autor na siłę próbuje pisać książkę i kontynuować serie. Zamiast wymyślać takie góno chociaż pod serie ,,Bohaterowie magicznego drzewa" mógłby kontynuować, a nie na siłę dla kasy to coś pisać

Stać pana na więcej, panie Andrzeju.

Nie wiem czy śmiałam się z tego, co miało być śmieszne. Ale śmiałam się. To z pewnością jest na plus. Niektóre sytuacje były tak głupkowate - nie żenujące - że aż śmieszne. Może niektóre z tych rzeczy nie przeszłyby naprawdę, ale jest okej.

Kocham ilustracje w tej serii, ale tutaj na początku było ich odrobinkę za dużo.

Po książkę sięgnęłam zupełnie w ciemno, ale spodziewałam się dużo prostszej fabuły. Tutaj muszę dać plusa. Jednak postać chłopca z okładki - przepraszam, nie pamiętam imienia - nieco mnie irytowała. Chociaż to nie przeszkadzało zbyt mocno.

Stać pana na więcej, panie Andrzeju.

Po książkę...

Kontynuacja przygód Julki, Alika, Idalii, Kukiego i Budynie. Tym razem muszą się udać w przeszłość, do świata dinozaurów, aby zdobyć składniki na lekarstwo dla bardzo chorego Kukiego. Jakim cudem przeniosą się w przeszłość? Dlaczego będzie im towarzyszył Kajetan, uczeń o ogromnej wiedzy o prehistorycznych czasach? Czy tym razem wszyscy wyjdą obronną ręką z tak niebezpiecznej misji?

Szczerze mówiąc jestem zawiedziona. Historia mnie nie zachwyciła, sądzę, że autorowi zabrakło już pomysłu. Było też dużo sprzeczności. Może też to dlatego że jestem już starsza i książka była dla mnie dziecinna. Wcześniejsze historie były lepsze.

Dodaj cytat z książki Pióro T-rexa