Czas robotów

Nominacja w plebiscycie 2018
Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 10) literatura dziecięca
Znak emotikon
literatura polska
Magiczne drzewo (tom 10)
literatura dziecięca
literatura polska
Inne

jedna z najlepszych ciekawa przemiana człowieka w robota

Magiczne Drzewo jest bardzo ciekawe, bo każdy tom jest inny.

To arcydzieło, ma taką magiczną atmosferę, gdy się ją czyta.

robotów tu pełno więc i warana tu nie brakowało

*Ta opinia zawiera informacje, które mogą zostać uznane przez niektórych za spoilery*

Czytając tą książkę miałem odczucia, że była ona pisana na siłę, tylko aby dalej kontynuować serię, głównie przez zwroty akcji typu: "Idzie nam dobrze, na pewno nam się uda", coś "niespodziewanego" się dzieje. i nagle bohaterowie mają wielki problem oraz przez wprowadzenie bohatera, który...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

drastyczna az strach sie ma w oczach,

Książka ciekawa aczkolwiek były pewne nieścisłości w niej np. dzieciaki musiały iść między roboty ale nie mogły być niewidzialne bo niektóre roboty wyczuwały ciepło. Postanowili więc pomalować się i stworzyć perfum o zapachu robota. Moim zdaniem roboty wiciąż wyczuwałyby ich ciepło.
Mojej córce bardzo podoba się ta seria, polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Android wyczarowany przez Alika posługując się Berłem stworzył stalowe osy. Jednorazowe ugryzienie przez taką osę, zmieniało człowieka w robota. Poza Alikem, Idalią, Kukim, Gabi, Blubkiem, Julką i Budyniem, wszyscy stali się robotami. Od tego dnia zrobiło się bardzo groźnie... A co dalej? Przeczytajcie sami, warto! Nie da się nie polubić 5 letniej Julki! Śmiałem się...

Bardzo fajna i ciekawa książka pod względem fabuły i wartkiej akcji, polecam

Julka jest śmieszna, rozbawiała mnie.

• 2019
  • Chcę w prezencie