Najcenniejszy dar

Okładka książki Najcenniejszy dar
Richard Paul Evans Wydawnictwo: Znak Cykl: Christmas Box Trilogy (tom 1) literatura piękna
literatura piękna
Christmas Box Trilogy (tom 1)
The Christmas Box
Znak
2012-01-01
2012-01-01
Hanna de Broekere

Cieniutka, malutka książeczka z bogatą treścią. Historia pewnej rodziny, samotnej kobiety i ukrytej w drewnianym pudełku tajemnicy. Opowieść z przesłaniem. Myślę, że warto do niej często wracać, bo prawdy oczywiste mają to do siebie, że się o ich jednak często zapomina....

Mega wzruszająca, chociaż bardzo krótka. Evans jak zwykle porusza odpowiednie struny w duszach swoich czytelników ;)

Taka krótka książeczka do przeczytania w godzinkę. Ale niesie za sobą wielki przekaz, że w życiu najważniejsza jest miłość i rodzina, a w połączeniu jest to rzecz magiczna, która powinna otaczać każdego z nas. Czasem trzeba zwolnić i zmienić priorytety, bo czas mija i nie można go cofnąć.

Dosyć infantylna i prosta historii mówiąca jednak o ważnych sprawach i wartościach nadrzędnych w życiu. Do zachwytu mi daleko...ale przyjemnie i szybko się czyta.

Króciutka książeczka, do przeczytania w jedno popołudnie. Przyjemna opowieść z dobrym przesłaniem, która na pewno bardziej przemówi do wierzących niż do ateistów. Mogę polecić.

Obowiązkowa lektura dla każdego zapracowanego rodzica, zwłaszcza ojców a książkę spokojnie można przeczytać w jeden wieczór. Polecam

Choć jest to książka w klimacie świątecznym, niekoniecznie trzeba ją czytać w tym okresie. Ja czytałam chyba latem, ale ma tak magiczny klimat, że z miejsca przeniosłam się w okres Bożego Narodzenia. Cudo.

Wspaniała książka na świąteczny czas, ale nie tylko.
Mary pokazuje jak trzeba kochać oraz czym powinno być Boże Narodzenie dla każdego człowieka. A co kryje się w drewnianej skrzyneczce sami się przekonajcie.

Wspaniała książka na świąteczny czas, ale nie tylko.

Ciepła, klimatyczna, wzruszająca książka, która uświadamia jak cenna jest miłość rodzica do dziecka. Polecam,choć mam po niej niedosyt, dla mnie zbyt krótka, można było duża więcej napisać w tym temacie. Jednak przesłanie idealne.

1 tom. Oczywiście przeczytana w 2 dni niecałe. Krótka, najsmutniejsza książka o Bożym Narodzeniu jaką czytałam. Mam jakieś dziwne wrażenie po jej przeczytaniu nie bardzo umiem ubrać to w słowa. Może po kolejnej części będzie lepiej.

Richard Paul Evans Najcenniejszy dar Zobacz więcej
Richard Paul Evans Najcenniejszy dar Zobacz więcej