Ślady małych stóp na piasku

Anne-Dauphine Julliand Wydawnictwo: Święty Wojciech literatura piękna
choroba dziecko miłość

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Nauka życia

37 Link do recenzji

Niesamowita, przejmująca historia pokazująca jakie pokłady siły i miłości niesie za sobą choroba dziecka, śmiertelna choroba. Jak przetrwać i cieszyć się życiem? Czy to możliwe... teoretycznie nie a jednak człowiek posiada w sobie wielką siłę. I ten mały, który umiera i ten duży, który wie, że jest ona nieunikniona i wszyscy ci, którzy w tej drodze uczestniczą. Droga...

Poruszajaca historia pozwalajaca docenic zdrowie i milosc do wlasnych dzieci w chwilach zmeczenia i braku cierpliwosci...

Bardzo poruszająca historia cudownej rodziny. Smutna a zarazem piękna.
Miłość potrafi wszystko PRZETRWAĆ. PolecaM

Przepiękna, wzruszająca książka, choć smutna, to jednak zostawiająca w sercu nadzieję i dobro.

Książkę można opisać jednym słowem: PIĘKNA.
Dałabym 10 gwiazdek, gdyby nie jeden szczegół, a mianowicie: moim zdaniem gdzieś na końcu książki powinno być wyjaśnione co działo się z Azylis. Wydaje mi się, że jest to książka, w której nie powinno być miejsca na samodzielną interpretację czytelnika.
Pomimo tego szczegółu z czystym sercem mogę polecić tę książkę każdemu.

Piękna książka o najgorszej tragedii jaka może spotkać rodzinę - nieuleczalna i śmierletna choroba dzieka. I nie jest to opowieść o samej chorobie ale o uczuciach. O ogromnej miłości, nadziei, smutku i bezsilności. Cała ta gama uczuć została przelana w cudowny sposób na papier.Przeczytałam ją jedny tchem.

Zdecydowanie zalecam zapas chusteczek.... Brakuje mi zakończenia historii czyli jak potoczy się los najmłodszej córki jak poradził sobie bardzo wrażliwy chłopiec....

Piękna i wzruszająca.

Dostałam ksiażkę na prezent od siosty. Jest to piękna historia o bezgranicznej i bezinteresownej miłości matki do córki, o poświeceniu i życiu pomimo strasznej choroby.Książka wzrusza do łez. Polecam wszystkim:-)

Bardzo głęboko wzruszająca książka. Bardzo dobrze napisana, opowiedziana historia ściska za serce. Bardzo wartościowe przesłanie, którym kierowali się rodzice chorych córeczek "Jeśli nie możemy dodać dni twojemu życiu, dodamy życia twoim dniom"..

Dyskusje

1 153