Kup teraz - 5 ofert w cenie od 27.90 zł do 39.99 zł

A perfect day
literatura piękna
2021-07-14
Dorota Kaczor

Ta książka to dobry drogowskaz w dzisiejszych czasach. Pokazuje nam co chwilowa sława robi z człowiekiem i jak traci najważniejsze wartości- rodzinę, bliskich. Ale też pokazuje, że ci najbardziej oddani będą przy nas stali do końca, długo wierząc w potrawę i opamiętanie.
Szybko się czyta, lekka ,wartościowa książka. Polecam

To była moja pierwsza książka tego autora jaką miałem okazję przeczytać. Bardzo spodobała mi się ta powieść. Autor stworzył wyjątkową piękną historie. Jest to także opowieść o uczuciach , trudnych wyborach , oraz o tym co przynosi los.
Polecam

Powieść o najważniejszych wartościach w życiu i możliwości ich utraty. Powieść o rodzinie, miłości, a jednocześnie samotności.
Główny bohater miał możliwość doświadczyć dwóch żyć równocześnie – spokojnego, w gronie najbliższych, lecz prostego i zwykłego oraz życia w blasku fleszy, na podium sławy i bogactwa, jednak przeżywanego w samotności. Którą wersję życia wybierze...

Gdybym miała możliwość być sławna i spełnić swoje marzenie , zapisać się na kartach przeszłości a zaniedbać swoją rodzinę to wolałabym być jednak zwykła osobą... Bardzo poruszająca powieść . Polecam

Evans ma w sobie wrażliwość, która pozwala każdą książkę napisać z niebywałą miłością do świata i ludzi.
Każda jego książka ma w sobie magię i przede wszystkim to co ja lubię w jego powieściach to ukryte przesłania.
Czasami jest to jakieś zdanie, które powoduje, że inaczej powinniśmy postrzegać świat i ludzi a czasami to cała książka w tym opisy i czynności bohaterów...

Tak w skrócie - książka o tym, że kochający człowiek obok ważniejszy niźli sukces i sława, które w samotności nie smakują tak dobrze, zwłaszcza jeśli doszło się na ten szczyt porzucając najbliższych.
Jednym słowem - nie zawiera nic odkrywczego ALE jednak ważne i wciąż aktualne przesłanie.
Dlatego warto czytać takie książki, bo skłaniają do zastanowienia się czy przypadkiem...

Co byś zrobił, gdybyś usłyszał, że zostało Ci 30 dni życia? Przewartościowałbyś swoje życie na nowo? Czy odizolowałbyś się od najbliższych, żeby ich znowu nie zranić?
Przed takim dylematem staje bohater, który mimo trudnego dzieciństwa i po wielu latach problemów z pracą, wreszcie osiągnął życiowy sukces i się nim zachłysnął. Zapomniał co jest w życiu najważniejsze....

Najlepsza książka autora jaką do tej pory czytałam. Wciąga niepostrzeżenie.
Kilka istotnych dla mnie rzeczy, które Evans zawarł w Doskonałym Dniu. Na pewno fakt, że relacje z własnymi rodzicami a zwłaszcza ojcem mają ogromny wpływ na życie dziecka, nastolatka a potem osoby dorosłej. Może to być nieokazywanie uczuć lub nieustanna krytyka. Ów odczuwalny brak miłości (nawet...

Do tej pory nie rozumiem, dlaczego główna bohaterka wybaczyła wszystko i wróciła do swojego dawnego życia i ukochanego męża. Może właśnie miłość jest tutaj kluczowa, albo wpływ miał kolejny mechanizm obronny, obawa przed zmianami, potrzeba bliskości i poczucia stabilności, bezpieczeństwa?
Mimo to książka bardzo mi się spodobała, dała poniekąd do myślenia na temat tego, jak...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bohater (Rob), wydaje się mieć wszystko czego w życiu potrzeba, szczęście, prace, kochająca żonę i córkę. Gdy, nagle zostaje zwolniony z pracy, wydawaje mu się że, świat nagle mu się zawalił. Za namową Żony, zaczyna realizować swoje marzenia. Sukces, który osiągnął, niestety uderzyl mu do głowy. Wszystko czego potrzebował, nagle stało się drugim torem.
Książka daje do...

1 070