Nasze szczęśliwe dni

Calling Me Home
literatura piękna
Julia Gryszczuk-Wicijowska
Zaczytaj się

Polecam przygotować paczkę chusteczek! Książka wyrywa serce i rozdziera duszę. Płakałam jak bóbr.

Do książki wróciłam po 6 latach i ponownie jej treść mnie nie zawiodła. Jest to przepięknie opowiedziana historia, pełna wzruszeń, jednak też smutna i przygnębiająca. Zakończenie mimo, że też nieco smutne pozostawia cień optymizmu i radości, że główna bohaterka dowiedziała się o wszystkich nieujawnionych jej sekretach.

Świetna książka. Niezwykle wzruszająca a przy tym nieprzewidywalna.

To jedyna książka Julie Kibler na portalu. Jeśli to debiut, to już na początku należy się jedna gwiazdka więcej, bo książkę czyta się świetnie.
Na okładce znajduje się odnośnik do "Służących" (nie czytałam, ale orientuję się czego dotyczy) oraz "Pamiętnika" Sparksa (czytałam i podobało mi się). Uznałam więc, że będzie to dobre połączenie i nie myliłam się.
Historia wielkiej...

Po nudnym dla mnie początku nie sądziłam, że dotrwam do końca. Z braku innych ciekawszych wariantów czytałam dalej. Całe szczęście! Książka mnie wciągneła i żałowałam gdy się skończyłam! Piękna, ciężka, wzruszająca opowieść. Nie raz we mnie wszystko buzowano na niesprawiedliwość tamtych czasów. Zżyłam się z bohaterami i przeżywałam równie mocno jak oni. Polecam z czystym...

Siedem poziomo, trzy pionowo...boska, piękna, wspaniała ... siedem kratek... "CUDOWNA"(książka). Dzięki Julie Kibler to były moje szczęśliwe dni z Izabelle i Dorrie oraz setkami haseł do krzyżówek. Komu podobały się "Czarne skrzydła", czy "Dzieci Kartografa", proszę się nie zastanawiać, proszę czytać. Niesamowita historia, super przygoda. POLECAM.

Miałaś być, powieści, lekka i przyjemna, a wycisnęłaś ze mnie mnóstwo łez. Jakże tytuł nieodpowiedni dla treści. Dla mnie piękna. Uderzyła we mnie dwukrotnie (tak, masochistycznie sięgnęłam po nią drugi raz). Polecam!

Rewelacja!
Piękna i przejmująca opowieść. Niebanalny pomysł. Świetnie prowadzona narracja, która wciąga od pierwszej chwili. Losy bohaterów bardzo emocjonujące, chwytają za serce. Historia choć traktuje o miłości nie ma w sobie nic z patosu czy infantylności.
Jednym slowem: gorąco polecam!

Piękna i wzruszająca opowieść o miłości "ponad podziałami" silniejszej niż śmierć, snuta dwutorowo - przeszłość splata się z teraźniejszością. Wspaniały materiał na film. Szczerze polecam.

Piękna historia zakazanej miłości. Życie bywa niesprawiedliwe.

Dyskusje

• 2014