Lalkarz: Zjednoczenie

Okładka książki Lalkarz: Zjednoczenie
Katarzyna Lisowska Wydawnictwo: Kotori Cykl: Lalkarz (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Lalkarz (tom 2)
Kotori
2013-12-01
2013-12-01
fantastyka boys love yaoi miłość kotori

Druga część serii zaczęła się w tym samym momencie, w którym zakończyła pierwsza, przez co ma się wrażenie, że pomimo podziału na tomy, historia wcale nie jest przerywana i biegnie wciąż tym samym torem.
Nie będę pisać tutaj o tym co mnie uwiodło w tej części, ponieważ o wiele łatwiej będzie napisać co mi się nie podobało.
Tak jak przy pierwszej części nie przeszkadzały mi...

Bardzo mnie znużyła, ale chcę dokończyć

Po resztę recenzji zapraszam na bloga:

,,[...] Trudno opisać całokształt, lecz i tak spróbuję. Ludzie żyją na świecie nie zdając sobie sprawy, że wszystkie ich stare wierzenia, o których już prawie zapomnieli, są w rzeczywistości prawdą. Jeszcze nim Starzec (ten, który stworzył gatunek...

Bardzo przyjemna książka dla tych którzy lubią takowy klimat. Postacie bardzo barwne z własnymi historiami. Wielowątkowość ładnie się wpasowuje w klimat.

Śmiało powiem, że drugi tom lalkarza, jest o wiele lepszy od pierwszego. Bardzo szybko się czyta, poczucie humoru jest rewelacyjne i możemy poznać drugie "ja" bohaterów. O dziwo, jak na tematykę BoyxBoy, autorka znów skupia się na fabule, a nie na scenach erotycznych, co jest wielkim plusem. Jestem zachwycona i z niecierpliwością czekam na kolejny tom.

• LGBT
  • 2014