Lalkarz: Zjednoczenie

Katarzyna Lisowska Wydawnictwo: Kotori Cykl: Lalkarz (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Kotori
fantastyka boys love yaoi miłość kotori
Lalkarz (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
fantastyka boys love yaoi miłość kotori

Po resztę recenzji zapraszam na bloga:

,,[...] Trudno opisać całokształt, lecz i tak spróbuję. Ludzie żyją na świecie nie zdając sobie sprawy, że wszystkie ich stare wierzenia, o których już prawie zapomnieli, są w rzeczywistości prawdą. Jeszcze nim Starzec (ten, który stworzył gatunek...

Bardzo przyjemna książka dla tych którzy lubią takowy klimat. Postacie bardzo barwne z własnymi historiami. Wielowątkowość ładnie się wpasowuje w klimat.

Śmiało powiem, że drugi tom lalkarza, jest o wiele lepszy od pierwszego. Bardzo szybko się czyta, poczucie humoru jest rewelacyjne i możemy poznać drugie "ja" bohaterów. O dziwo, jak na tematykę BoyxBoy, autorka znów skupia się na fabule, a nie na scenach erotycznych, co jest wielkim plusem. Jestem zachwycona i z niecierpliwością czekam na kolejny tom.

• 2014
  • LGBT