Keep Out

Kotori
komiksy
komiks japoński manga yaoi kotori keep out

Kup książkę

Urokliwa manga. Ma w sobie to coś, czyli ładni panowie, kilka widoków, elementy shoujo. Polecam nie tylko fanom yaoi.

Jedna z moich ulubionych mang. Opowiada historię bogatego biznesmena, który podpadł swoim wrogom oraz jego uroczego ochroniarza. Zaczyna się od oświadczyn, a później jest tylko lepiej.
Piękna kreska, wciągająca historia. Fani Yaoi muszą ją mieć :D

Na półkach: , , , , ,

Ładne buzie i przewrotnie zwyczajny (tj. nietoksyczny, bez dużej ilości non-conu, dość nawet wiarygodny) romans. Gdzie mój krindż?

Na półkach: , , , , ,

Bardzo przyjemne i całkiem niebezsensowne jak na yaoi. Piękna kreska, a fabuła, tak dla odmiany, nie skupia się tylko i wyłącznie na relacji głównych bohaterów. Jakaś bardzo rozwinieta to ona niejest, ale to w końcu jednotomówka. Czego by chcieć. Bohaterowie nie są też typowym seme i durnowatym, przesłodzonym uke. Polecam na zapoznanie się z gatunkiem.

Już od dłuższego czasu szukałam yaoi, które nie byłoby zbyt przesłodzone ani zbyt brutalne i wreszcie znalazłam ten tomik. Poznajemy w nim

...
Jeśli chodzi o sposób wydania, tomik jest nieco większy (ok. 1 cm z każdej strony) niż typowy format mang, co też jakoś go wyróżnia na tle innych.
...
(recenzja do dokończenia)

Manga ma swój urok. Postacie przyjemne dla oka, a czekoladki wymiatają;* !!!

Uwielbiam tą mangę. Nie dosyć, że jest gruba to jeszcze ta cudowna kreska <3 Napatrzeć się na nią nie mogłam *.* Co tu dużo mówić, rewelacyjne yaoi, świetna fabuła, bohaterowie jeszcze lepsi i przede wszystkim humor dopisywał podczas czytania. Nic dodać, nic ująć. Czytajcie!

Lubię, gdy w parze z piękną grafiką idzie całkiem niezła historia. „Keep Out” to jedna z najlepszych pozycji nurtu boy’s love, jaką ostatnio czytałam. Racja, nie trzeba brać fabuły pod lupę, aby dostrzec jej naiwność, ale podobne bajeczki stały się chyba standardem w mangach tego gatunku. Autorki serwują nam wszystko, czego możemy oczekiwać od podobnego czytadełka: uczucie,...

Przede wszystkim, jestem mile zaskoczona objętością tomiku. Większość mang to zabawa na 1 dzień (i to wcale nie przy założeniu, że spędzam przy niej pół dnia - ot, trochę przy śniadaniu, trochę przed snem), ta natomiast posłużyła mi przez parę wieczorów.

Czytając, nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że autorom o wiele lepiej idzie kreowanie uke, niż seme... No dobrze, może to...

Dyskusje

• Manga