Rafael Bielecki: Pół sensu bezsensu

parodia boys love yaoi miłość kotori
Rafael Bielecki (tom 2)
satyra
parodia boys love yaoi miłość kotori

Po skończeniu tomy drugiego poczułam, że właśnie straciłam przyjaciela. Był on, co prawda, niezbyt rozgarnięty i miał kiepski gust co do facetów ale był mój i już za nim tęsknię.

Tej książki nie ocenia się pod względem artystycznym, a pod względem tego, do czego służy - a służy do śmiania się i bardzo dobrze tę funkcję spełnia. :)

Książka rewelacyjna równie jak pierwszy tom. Choć jest wyraźnie krótsza nad czym ubolewam, to mimo wszystko akcja nadrabia te braki.
Co by tu powiedzieć..? No Bielecki oczywiście przechodzi samego siebie i na dodatek zauważa swoje nowe umiejętności, które go wręcz wpędzają niekiedy w niezłe tarapaty.
Mafroy to mój idol. Uwielbiam tą postać, tą jego władczą postawę. No po...

1949

Na półkach: , , , , ,

"Rafael Bielecki: Pół sensu bezsensu" to druga część "Rafael Bielecki – Pół roku bez wyroku". Ciąg dalszy przygód Rafaela Bieleckiego w szkole walki bardzo różni się od przygód z pierwszej części. Książka nadal jest zabawna, lecz już nie aż tak bardzo. Jest poważniejsza, mniej w niej absurdu, a druga jej połowa świadczy o odejściu od parodii "Harry'ego Pottera". Po...

Nie mam słów. Każdemu polecam. Ta książka to cudo!

CHCĘ JUŻ TRZECIĄ CZĘŚĆ!!!!

2046

Na półkach: , , , ,

Zbyt chaotycznie poprowadzona historia. Za dużo "nowomowy", za dużo przekleństw.

Moim zdaniem pierwsza część była dużo lepsza. Tom pierwszy przeczytałam w dwa dni, a tą część męczyłam przez ponad tydzień. To, że okładka i strony były dość sztywne też czytania nie ułatwiało.

Kolejna świetna część parodii HP. Pełna akcji, specyficznego humoru i rzucania mięsem. Rafael po raz kolejny pokazał niezły szoł. Nie mogę doczekać się na część trzecią :D

Książkę męczyłam długo... I jak bardzo pierwsza część przypadła mi niesamowicie do gustu tak z drugą 'wojowałam'.
Nie wiem czy tylko mój egzemplarz jest taki czy wszystkie, ale... strony są grube przez co przez całą lekturę musiałam 'walczyć' o otwartą książkę. Dlaczego nie mogły być takie jak te w pierwszej części? Bo byłaby cieńsza? :<
Tak więc jakość czytania...

Książka ciekawa, jednak uważam, że pierwsza część została napisana lżejszą ręką.

• LGBT
  • Chcę w prezencie