Duch Apokalipsy

2010-07-29
2010-07-29
978-83-88330-62-9
Opracowanie zbiorowe
masoni iluminaci john higgins duch apokalipsy teorie spiskowe world trade center afganistan

Okładka książki Mistrzowie Komiksu - Szoki Przyszłości Brian Bolland, Richard Elson, Simon Furman, Neil Gaiman, Alan Grant, John Higgins, Frazer Irving, Mark Millar, Peter Milligan, Grant Morrison, Kevin O'Neill
Mistrzowie Kom... Brian Bolland, Rich...
Okładka książki Legends of the Dark Knight #58 Brandon Graham, John Higgins
Legends of the... Brandon Graham, Joh...

Wiele tez może budzić zastrzeżenia, bo po prostu są trudne do zweryfikowania, zwłaszcza przez zwykłego czytelnika. Nie mniej, informacje tu zawarte, w większości układają się w spójną całość. Choć nie brakuje niedopowiedzeń i niekiedy na siłę wyciągniętych analogii, to kilka cennych perełek można wyłowić, jeśli się odpowiednio sieć zarzuci.

Nie mniej, po przeczytaniu lektury, konieczna jest dalsza, dogłębna weryfikacja tematu.

Nie mniej, po przeczytaniu...

Choć nie można być pewnym co do prawdziwości przedstawionych w "Duchu Apokalipsy" teorii to szczerze polecam lekturę. Pozwala spojrzeć na świat z innej, trochę przerażającej, perspektywy. Książka Johna Higginsa stanowi przy tym zbiór ciekawych faktów o czasach z podboju Ameryki, więc jest świetnym kąskiem nie tylko dla wielbicieli wszelkich teorii spiskowych.

• Specyficzne hobby
  • Literatura faktu