Afrykańska przygoda

African Adventure
przygoda, afryka
przygodowa
arturo

Roger i Hal, bohaterowie serii książek Willarda Price'a, razem z ojcem wyprawiają się do egzotycznych krain w poszukiwaniu rzadkich okazów zwierząt do ogrodów zoologicznych. Czekają tam na nich przygody jak w sensacyjnym filmie. Jak poradzą sobie z groźnymi przestępcami, z kanibalami, a także z innymi trudnymi do przewidzenia przeszkodami? Czy sprostają wszystkim niebezpieczeństwom? W...

W "Afrykańskiej przygodzie" Hal i Roger muszą się zmierzyć z tajnym związkiem ludzi-lampartów. Kto zwycięży w tym pojedynku?

źródło opisu: okładka

Malwina1985 | 2016-10-09