Biały wilk

83-7007-267-4
western, dziki zachód, przygoda
przygodowa
Marek

"Biały wilk" w dorobku autora jest powieścią wyróżniającą się niezwykle dynamiczną akcją obejmującą świat ludzki i zwierzęcy, opisami przyrody.

źródło opisu: okładka książki

Toster | 2012-04-10
Przeczytana: 09 kwietnia 2012

Dość krwawa ta książka, ale długo szukałam takiej, której akcja toczy się w wilczych realiach. Trochę szkoda, że głównym bohaterem jest pies, bo tak naprawdę najistotniejsze dla mnie były dla mnie losy innych postaci i na końcu poczułam pewien niedosyt. Mimo to bardzo mi się podobała i dowiedziałam się wielu rzeczy, które są mi potrzebne.

Holika | 2014-05-03

Czytałam tą książkę jeszcze w podstawówce i pamiętam, że spośród wszystkich książek o podobnej tematyce, ta najbardziej mnie wzruszyła i długo nie mogłam o niej zapomnieć. Dziwię się doprawdy, dlaczego ta książka jest tak mało popularna, a szczerze dorównuje J. Londonowi.

Elleya9 | 2016-10-28
książek: 2009