Przygoda ze słoniem

Volcano Adventure
przygoga
przygodowa
arturo

Kilkunastoletni bracia Hunt, Hal i Roger zostają asystentami znanego wulkanologa, doktora Dana Adamsa. ich zadaniem jest zbadanie tajemnicy wulkanów na wyspach Pacyfiku. Doktor Adams budzi podejrzenia chłopców. Dlaczego wystraszył się małego trzęsienia ziemi? I dlaczego tak dziwnie zachował się na skraju krateru? Gdy chłopcy próbują uciec przed wybuchem straszliwego wulkanu, okazuje się, że...

Gdy chłopcy próbują uciec przed wybuchem straszliwego wulkanu, okazuje się, że doktor jest naprawdę niebezpieczny... A wybuch jest tak silny, że mógłby zrównać z ziemią Nowy Jork.

źródło opisu: okładka

anna | 2016-11-06