Przygoda z wulkanem

Okładka książki Przygoda z wulkanem
Willard Price Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Hal & Roger Hunt (tom 4) Seria: Seria z rysiem powieść przygodowa
powieść przygodowa
1994-01-01
831009776X
Ewa Horodyska
przygoga

Przygoda była ciekawa... Choć nie pamiętam jej dobrze :) Otóż przypomniałem sobie niedawno o tej książeczce. Przeczytałem ją jakieś dwadzieścia parę lat temu. Wciągnęła mnie bardzo, do tego stopnia, że zacząłem się uczyć o wulkanach. . . Oczywiście to były czasy gdy wiedzę czerpaliśmy ze Świata Wiedzy.

• [Pochodzenie:] Obce
  • Sprzedam
  • Przygodowe
  • 2000/2001 + wakacje
  • [Kategoria:] Dziecięce i młodzieżowe
  • Przeczytane wieki temu

Dodaj cytat z książki Przygoda z wulkanem