Szlak niezłomnych

Tłumaczenie: Mieczysław Dutkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Westerny z "Ptrzygody"". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Przygoda
Trail smoke
83-7037-000-4
przygodowa
Honorka22

Interesująca opowieść o jeźdźcu znikąd. Tu jest nim Buck Surratt. Przybywa on do Morgantown, gdzie rozgorzał właśnie zacięty spór pomiędzy wszechwładnymi hodowcami bydła a Torveenem, który wbrew ich woli postanowił zająć się hodowlą owiec. Surratt zaprzyjaźnia się z Torveenem, stara się jednak zachować w tym sporze neutralność. Dopiero kiedy Torveen zostaje raniony przez nasłanych na niego rewolwerowców staje po jego stronie i...

| 2015-03-02
Przeczytana: luty 2015

Jeden z klasycznych westernów.

Bardzo przyjemnie się czytało tę książkę. Minusem było to, że niektórych rzeczy trzeba było się samemu domyślać, gdyż autor pozostawiał wiele niedomówień.

Podobała mi się bardziej niż np. "Rio Bravo"

Z chęcią sięgnę po inne pozycje Ernesta Haycoxa.

JaWro | 2018-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2018

Trochę słabawe. Trudno się rozwijać na temat fabuły, która jest nieco zawiła przez wiele niedomówień, a nawet niezrozumiałych zwrotów akcji, niemających oparcia w logice.

Muh | 2012-06-23
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2012
Przeczytana: 23 czerwca 2012

Nic specjalnego, zwykłe czytadło. Płaskie postacie (tak naprawdę różnią się tylko nazwiskami, wszyscy są identyczni), prosta fabuła.

mgielka1313 | 2016-09-15
gorofil | 2016-05-19