Przygoda na Pacyfiku

South Sea Adventure
przygoda, Pacyfik
przygodowa
arturo

Roger i Hal, bohaterowie serii książek Willarda Price'a, razem z ojcem wyprawiają się do egzotycznych krain w poszukiwaniu rzadkich okazów zwierząt do ogrodów zoologicznych. Czekają tam na nich przygody jak w sensacyjnym filmie. Jak poradzą sobie z groźnymi przestępcami, z kanibalami, a także z innymi trudnymi do przewidzenia przeszkodami? Czy sprostają wszystkim niebezpieczeństwom? W...

W "Przygodzie na Pacyfiku" Hal i Roger poszukują eksperymentalnej hodowli pereł na otoczonej tajemnicą wyspie. Ten ogromny skarb jest łakomym kąskiem dla wielu podejrzanych osobników.

źródło opisu: okładka

Bejbik | 2015-06-29

jedna z moich ulubionych ksiazek z czasow nastoletnich :) wracalam do niej kilka razy, zawsze z tym samym entuzjazmem

Leelaa | 2014-06-29

Całkiem ciekawa książka. Szybko się czyta. Dostałam ją jako dziecko i często do niej wracam. Można z niej zrobić opasłe tomiszcze na miarę Juliusza Verne, ale autor się streszczał.

Bemolbis | 2018-04-05
Przeczytana: 04 maja 1998