Płonąca granica

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powieści z Dzikiego Zachodu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Glob
The flaming frontier
83-7007-258-5
western, dziki zachód, kowboje
przygodowa
Honorka22

" - Siądę na konia, będę udawał, że odjeżdżam. Ty poprowadzisz swojego do koca, gdzie leżą rewolwery. Krzycz i śmiej się. Przywołam ludzi do siebie. Znajdziesz pod kocem dwa rewolwery i nóż. Podniesiesz broń i nóż, skoczysz i przetniesz innym więzy. Zaczną strzelać, ale nie wszyscy będą mieli broń, gdy przyjdą do mnie. Będę strzelał, Indianie zostaną wzięci w dwa ognie. Wszyscy trzej przybiegniecie do mnie i kto z nas ujdzie cało, ten zbiegnie do kanionu."

źródło opisu: okładka

legionWarsaw | 2017-03-12