Okładka książki Nordic walking

Nordic walking

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fan". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
papier
sylwka128
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

„Nordic walking” to kolejny bogato ilustrowany poradnik z serii FAN Wydawnictwa Pascal. Poświęcony jest dyscyplinie, która zdobywa przebojem świat. Nic w tym dziwnego – trudno wyobrazić sobie przyjemniejszą i łatwiej dostępną formę aktywności – wystarczą dwa kije, wygodne buty i apetyt na zdrowie. Maszerować może każdy, bez względu na wiek, kondycję, wytrzymałość, o każdej porze roku, rano, wiecz...

Poświęcony jest dyscyplinie, która zdobywa przebojem świat. Nic w tym dziwnego – trudno wyobrazić sobie przyjemniejszą i łatwiej dostępną formę aktywności – wystarczą dwa kije, wygodne buty i apetyt na zdrowie. Maszerować może każdy, bez względu na wiek, kondycję, wytrzymałość, o każdej porze roku, rano, wieczorem, przed pracą i po, w parku, lesie, na plaży, w górach...

Książka zawiera porady dla początkujących piechurów, dotyczące m.in. wyboru sprzętu, a jej zasadniczą część tworzą starannie opracowane, przeznaczone do wykonywania podczas wypraw z kijkami ćwiczenia rozgrzewające, doskonalące technikę marszu, kształtujące siłę i gibkość. Dzięki poradom zawartym w książce można rozpocząć marsz po zdrowie, świetne samopoczucie, dobry nastrój i mnóstwo energii, zdrowsze, sprawniejsze, wytrenowane ciało, wypróbowane towarzystwo...

źródło opisu: ksiegarnia.pascal.pl

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica