Okładka książki Nordic walking

Nordic walking

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fan". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
papier
sylwka128
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

„Nordic walking” to kolejny bogato ilustrowany poradnik z serii FAN Wydawnictwa Pascal. Poświęcony jest dyscyplinie, która zdobywa przebojem świat. Nic w tym dziwnego – trudno wyobrazić sobie przyjemniejszą i łatwiej dostępną formę aktywności – wystarczą dwa kije, wygodne buty i apetyt na zdrowie. Maszerować może każdy, bez względu na wiek, kondycję, wytrzymałość, o każdej porze roku, rano, wiecz...

Poświęcony jest dyscyplinie, która zdobywa przebojem świat. Nic w tym dziwnego – trudno wyobrazić sobie przyjemniejszą i łatwiej dostępną formę aktywności – wystarczą dwa kije, wygodne buty i apetyt na zdrowie. Maszerować może każdy, bez względu na wiek, kondycję, wytrzymałość, o każdej porze roku, rano, wieczorem, przed pracą i po, w parku, lesie, na plaży, w górach...

Książka zawiera porady dla początkujących piechurów, dotyczące m.in. wyboru sprzętu, a jej zasadniczą część tworzą starannie opracowane, przeznaczone do wykonywania podczas wypraw z kijkami ćwiczenia rozgrzewające, doskonalące technikę marszu, kształtujące siłę i gibkość. Dzięki poradom zawartym w książce można rozpocząć marsz po zdrowie, świetne samopoczucie, dobry nastrój i mnóstwo energii, zdrowsze, sprawniejsze, wytrenowane ciało, wypróbowane towarzystwo...

źródło opisu: ksiegarnia.pascal.pl

56. rocznica
  • Irvine Welsh
    56. rocznica
    urodzin
    Dlaczego odrzucam świat i widzę siebie jako coś lepszego? No bo tak, to wszystko. Bo jestem kurwa lepszy i taka jest prawda.
  • Jerzy Płażewski
    90. rocznica
  • Anna Janko
    57. rocznica
    urodzin
    Książki to nie są czyjeś rzeczy, to są świadectwa rozumu. Książki, które czytasz, pozwalają zajrzeć ci do głowy i zobaczyć myśli, uczucia, intencje, potrzeby emocjonalne. jeśli czytasz namiętnie to znaczy, że tym właśnie jesteś. Jesteś autorem swoich lektur i one zawsze cię zdradzą!!!
  • Ira Levin
    85. rocznica
    urodzin
    Przyznaję, że niedo­puszczenie kobiet do życia publicznego to problem przestarzały.
  • Lolita Pille
    32. rocznica
    urodzin
    Przedwcześnie pozbawiona złudzeń, rzygam na sztuczność uczuć.
  • Jeanette Winterson
    55. rocznica
    urodzin
    Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.
  • Kerstin Ekman
    81. rocznica
    urodzin
    Nie mogę znaleźć innego porównania między czytaniem i jedzeniem słodyczy jak nienasycenie. Od tego, co się czyta, nie można się przecież uwolnić.
  • Cecil Scott Forester
    115. rocznica
    urodzin
    (...)był już teraz na tyle doświadczonym małżonkiem, żeby wiedzieć, że warto pozwolić żonie mówić, co tylko chce, byle sam mógł robić, na co ma ochotę
  • Jaś Kapela
    30. rocznica
    urodzin
    Wyciągnąć wnioski i umrzeć. Zawiesić rozumowanie i żyć.
  • Lloyd C. Douglas
    137. rocznica
    urodzin
    Nie trzeba wypijać trucizny anie wbijać sobie sztylet w serce, by popełnić samobójstwo. Można zabić się i chodzić dalej po świecie.
  • Theodore Dreiser
    82. rocznica
  • Cesar Millan
    45. rocznica
    urodzin
    ...zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu: udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem.
  • Kazimierz Wierzyński
    120. rocznica