Czas na zmiany

Tłumaczenie: Maciej Zombiert
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia dla ciebie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
A time for transformation
978-83-7554-052-9
czas, zmiany, zmiana
poradniki
luka

Wszyscy możemy zmienić swoje życie. W książce Czas na zmiany terapeutka Diana Cooper pokazuje, jak się przebudzić i odkryć prawdziwe potrzeby naszej duszy. Krok po kroku opisuje procesy konieczne do zmiany naszego sposobu myślenia i przeżywania. Dzięki tej zmianie możemy stworzyć lepszą rzeczywistość sobie i innym. Stosując przykłady z własnego życia, pracy z pacjentami i warsztatów, omawia takie sfery jak: powodzenie, dostatek, sukces, siła afirmacji, wybór kariery, umacnianie własnego ja, rozwiązywanie konfliktu wewnętrznego, świadomość własnych możliwości, obsesje, związki, emocje i wiele innych. Ta praktyczna i inspirująca książka dowodzi, że możemy zmienić swoje życie. Czas na to właśnie nadszedł!

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com

skarbka78 | 2014-10-20
Przeczytana: 19 października 2014

Książka pomimo tego, iż porusza dużo interesujących tematów, pozostawia po sobie ogromny niedosyt, gdyż wiele zagadnień zostało jedynie zasygnalizowanych, bez głębszego zagłębiania się w temat.

opgosiak | 2012-11-13
Przeczytana: 31 października 2012

Bardzo dobra książka dla osób poszukujących zmian w swoim życiu. Wskazuje czasem bardzo nie oczekiwane aspekty dnia codziennego na które należy zwrócić uwagę, chcąc coś w sobie zmienić.Polecam

Agnieszka | 2015-12-02
Przeczytana: 2009 rok