Czas na zmiany

978-83-7554-052-9
Maciej Zombiert
czas zmiany zmiana

więcej Więcej

Bardzo inspirująca książka. Poszerzyła moje spojrzenie na wiele życiowych problemów, pokazała jak oraz gdzie szukać ich przyczyn i rozwiązań. Jest to dla mnie książka do której na pewno będę wracać.

2089

Książka pomimo tego, iż porusza dużo interesujących tematów, pozostawia po sobie ogromny niedosyt, gdyż wiele zagadnień zostało jedynie zasygnalizowanych, bez głębszego zagłębiania się w temat.

Bardzo dobra książka dla osób poszukujących zmian w swoim życiu. Wskazuje czasem bardzo nie oczekiwane aspekty dnia codziennego na które należy zwrócić uwagę, chcąc coś w sobie zmienić.Polecam

• 2014
  • Rozwój osobisty/Psychologia/Poradniki
  • Moje półkowniczki
  • Psychologiczne/parapsychologiczne
  • Sprzedane
  • Poradniki
  • Biznes

Dodaj cytat z książki Czas na zmiany