Die Botschaft der Tiere

2017-10-30
Data 1. wydania:
2017-10-30
niemiecki

Diana Cooper to specyficzna autorka i wiele w jej książkach ezoteryki i czasem całkiem "dziwnych" informacji. Dlatego też mimo że temat zwierząt mocy niezwykle mnie ciekawi, to ta lektura jakoś mnie do końca nie zachwyciała. Trzeba mieć bardzo dobry kontakt z własną intuicją by z tych 320 stron wyłuskać to, co naprawdę jest wartościowe. I owszem, jeśli ktoś wierzy w anioły...

Dodaj cytat z książki Die Botschaft der Tiere