Die Botschaft der Tiere

Ansata
The Archangel Guide to the Natural World
ezoteryka, senniki, horoskopy
niemiecki

Diana Cooper to specyficzna autorka i wiele w jej książkach ezoteryki i czasem całkiem "dziwnych" informacji. Dlatego też mimo że temat zwierząt mocy niezwykle mnie ciekawi, to ta lektura jakoś mnie do końca nie zachwyciała. Trzeba mieć bardzo dobry kontakt z własną intuicją by z tych 320 stron wyłuskać to, co naprawdę jest wartościowe. I owszem, jeśli ktoś wierzy w anioły...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Die Botschaft der Tiere