Leczenie domowe ...naturalnie!

Natural Remedies. More Natural Remedies
zdrowie, dieta, medycyna naturalna
zdrowie, medycyna
Arek

"Leczenie domowe ...naturalnie" jest przewodnikiem w profilaktyce i leczeniu wielu powszechnie spotykanych schorzeń i dolegliwości. Zawiera bardzo interesujące, praktyczne, a często trudne do zdobycia informacje. Zdroworozsądkowe, poparte wiedzą naukową porady sprawiają, że pozycja ta stanowi nieocenioną pomoc w łagodzeniu i eliminowaniu chorób, a przystępny, zrozumiały język czyni ją...

Zdroworozsądkowe, poparte wiedzą naukową porady sprawiają, że pozycja ta stanowi nieocenioną pomoc w łagodzeniu i eliminowaniu chorób, a przystępny, zrozumiały język czyni ją atrakcyjną dla szerokiej rzeszy odbiorców.
Poradnik zawiera proste i łatwe do wykonania metody, które zachęcają do odpowiedzialności za własne zdrowie - odpowiedzialności, która nigdy nie powinna być zrzucona na innych.

źródło opisu: http://www.webook.pl/b-28887,Leczenie_domowe_naturalnie!.html

źródło okładki: http://www.kdc.pl/leczenie-domowe-naturalnie_p1271188.html