Stary człowiek i może

Wydawnictwo: Novae Res
5 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7722-136-5
Kamila

Krótka historia opowiadająca o życiu mężczyzny w wieku około siedemdziesięciu lat, który dzięki zmianie nawyków żywieniowych i trybu życia, odzyskał figurę i pełną sprawność fizyczną, w szczególności seksualną. Przez stronice książki przewija się galeria kobiet, z którymi autor obcował po odzyskaniu formy. Panie, dzięki jego sprawności, były niezwykle zadowolone ze spotkań, ale chciały układać z nim życie według własnych wyobrażeń. Mając luksus wyboru i decydowania, Jacek konsekwentnie odrzuca kolejne kandydatki do stałego związku. Czy uda mu się odnaleźć prawdziwą miłość i ciepło domowego ogniska?

Książka szczególnie polecana Panom od czterdziestki wzwyż.

źródło opisu: www.zaczytani.pl

źródło okładki: www.zaczytani.pl

DM1994 | 2011-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2011

Krótka historia opowiadająca o życiu męż­czyzny w wieku około siedemdziesięciu lat, który dzięki zmianie nawyków żywienio­wych i trybu życia odzyskał figurę i pełną sprawność fizyczną, w szczególności sek­sualną. Przez stronice książki przewija się galeria kobiet, z którymi autor obcował po odzyskaniu formy. Panie, dzięki jego sprawności, były niezwykle zadowolone ze spotkań, ale chciały układać z nim życie według własnych wyobrażeń. Mając luksus wyboru i decydowania, Jacek konsekwentnie odrzuca kolejne kandydatki do stałego związku. Czy uda mu się odnaleźć prawdziwą miłość i ciepło domowego ogniska?
Książka szczególnie polecana Panom od czterdziestki wzwyż.

Szczerze mówiąc nie wiem ,co mam napisać o tej książce ,głównie dlatego ,że nie jest ona skierowana do osób w moim wieku no i mojej płci.Przepraszam więc ,że dzisiaj nie napiszę zbyt wiele o tej historii.

Nie mam pojęcia ,jak czują się i i jakie problemy mają mężczyźni ,a zwłaszcza ci po czterdziestce .Chcę jednak...

Agataa | 2016-09-19
Betty | 2014-08-25