Stan terminalny

źródło okładki: zdjęcie własne

Kokosanka | 2014-01-03
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 03 stycznia 2014

Ktoś zarzucił Cook'owi, że po przeczytaniu jego książek za kilka dni nie wiadomo o czym, która była. Cóż, muszę się z tym zgodzic, ale moim zdaniem to wina precyzyjnych opisów medycznych, które jest całe mnóstwo. Jako, że z biologią nie mam nic wspólnego po przeczytaniu książek Cooka również mam problem by skojarzyc, która była o czym. Nie ma to jednak wpływu na proces czytania. Jest intryga, cały czas coś się dzieje. Książki nie są może arcydziełami, ale mi zawsze czyta się je przyjemnie, wciągają mnie i jeszcze nigdy nie byłam zawiedziona. Polecam.

Shino11 | 2017-12-18

Uwielbiam naukę w powieściach, szczególnie thrillerach- mam w nich połączenie poszerzania wywołującej ciary wiedzy i uczestniczenia w trzymającej w napięciu fabule. Książka wywarła na mnie dobre wrażenie, główny bohater wzbudził dużą sympatię do tego stopnia, że, mimo, iż przeczuwałam takie rozwiązanie sytuacji, podążanie za nim było dla mnie przyjemnością.
Robin Cook znakomicie buduje fabułę, rozwija akcję, nie przedłuża. Odpowiada mi jego tempo. Momentami nie mogłam się oderwać od czytania i ani trochę się nie nudziłam. Przeżyłam interesującą historię i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Dla studentki ostatniego roku biotechnologii medyczno- biologiczno- genetyczne informacje są jak wisienka na torcie.

betina360 | 2016-04-09
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 09 kwietnia 2016

Sean ma 28 lat i sporo osiagniec naukowych.Gdy pojawia sie szansa praktyki w osrodku ktory leczy nowotwory jest gotow porzucic nawet swoja dziewczyne. Jednak ta by ratowac ich zwiazek takze sie tam pojawi a jest dobra pielegniarka wiec ma tam propozycje pracy. Wspolnie odkryja intryge ktora jest w Forbes najlepszym osrodku leczenia. Autor napisal sporo faktow medycznych ktore maja miejsce dzis w kazdym szpitalu. Bo dzisiejsza medycyna nastawiona jest tylko na zyski a nie pomoc ludziom.

Nie jest to książka z poziomu takich jak Coma czy Chromosom 6, ale całkiem interesująca i warta przeczytania.

shadow | 2011-01-03
Przeczytana: 2009 rok

Robin Cook, to jeden z lepszych autorów kryminałów.
"Stan terminalny" to bardzo, bardzo dobra książka, niezwykle ciekawa, wciągająca także tych, którzy niezbyt dobrze czuja się w takiej tematyce.

SickSense | 2016-03-24
Na półkach: Przeczytane, Cook Robin, 2011
Przeczytana: 20 lutego 2011

Całkiem niezła. Tylko szkoda, że główny bohater zaczyna śledztwo dopiero w drugiej połowie książki. Jednak warto przebrnąć przez początek dla świetnego zakończenia.

Adam | 2016-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2016

Dawno nie czytałem Cooka.
Książkę dostałem jako prezent pod choinkę...i był to najlepszy prezent od dawien dawna :)

Krystyna | 2017-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2017

Lubię thrillery medyczne a Cook przoduje w tej dziedzinie.
Książka od której nie można się oderwać

SLAW_PL | 2015-06-10
Przeczytana: 05 czerwca 2015

Całkiem ciekawa książka, chociaż dość przewidywalna jak ktoś przeczytał parę książek tego autora, mimo wszystko polecam.

Agnes | 2013-08-06

Wypożyczyłam ją w wersji ang. ponieważ chciałam nieco pod szlifować mój język i muszę przyznać, że jest całkiem fajna C: