Sygnały z trzech kontynentów

Seria: Naokoło Świata
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
esej, podróże,
hunter

Krótki rejs na pokładzie polskiego statku i oto zwykła na pozór podróż po kilku morzach staje się jednocześnie i kolorową przygodą, i zawrotną karuzelą, w której wir wciągnięte zostały: anegdota, egzotyka, codzienność, kolorowy kram zdarzeń i różnorodnych spotkań w portach Albanii, Libanu, Syrii, Egiptu, nie mówiąc już o wszelkich innych sprawach, których atrakcyjność autor ukazuje z lekkością dobrze znaną czytelnikom "Przekroju".

źródło opisu: Iskry

źródło okładki: allegro