Warszawa w starej fotografii

Bosz
albumy
BOSZ Stara fotografia
warszawa fotografia XIX wiek

Po albumie spodziewałam się, że "przeniesie" mnie do Warszawy międzywojennej, jednak w przedstawionych fotografiach odnalazłam perełkę - Warszawę Stanisława Wokulskiego, co natchnęło mnie do ponownego przeczytania "Lalki".
Większość fotografii to unikaty, które ukazują stolicę z przełomu XIX i XX w.,co z kolei wiąże się z początkiem fotografii na ziemiach polskich.
Fotosy,...

Świetna książka, dobrze napisana. Podoba mi się styl Budrowicza i w większości opinii się z nim zgadzam.

• Varsaviana
  • Warszawa
  • Albumy
  • Historia
  • Chcę w prezencie
  • Fotografia
  • Przeczytane 2015

Dodaj cytat z książki Warszawa w starej fotografii