Seks. Nowoczesny poradnik intymny

Ultimate sex guide
83-7129-179-5
poradniki
Isadora

"W mojej wieloletniej praktyce seksuologa i kierownika poradni seksuologicznej spotkałam wiele osób oczekujących porad na temat wzbogacenia i urozmaicenia ich współżycia płciowego.Były to na ogół osoby wrażliwe,inteligentne,osiągające życiowe sukcesy.Problemy seksu nie są bowiem charakterystyczne dla "tych gorszych",a ciekawość w tym zakresie wydaje się być powszechna.Każdy chce wiedzieć,czy może uczynić coś,aby jego życie seksualne stało się bogatsze od tego,które już zna.(...)Mam nadzieję,że podbudowani nowymi pomysłami rozwiniecie ożywione,mocne życie uczuciowe."

źródło opisu: przedmowa autora

Andrzej | 2016-10-02