Bądź zdrów czuj się wspaniale

Wydawnictwo: Twój Styl
zdrowie, medycyna

W jednej książce zebrano najnowsze opinie ekspertów, którzy radzą, jak właściwie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, jak pokonywać stres i zachować dobre samopoczucie. A co ważniejsze, podpowiadają, jak wcielić te rady w życie, by przeprowadzić w naszym życiu konieczne zmiany. Kolejne rozdziały obejmują niemal wszystkie aspekty życia: poczynając od gimnastyki i żywienia, poprzez zdrowie emocjonalne, stosunki międzyludzkie, po życie seksualne i wypoczynek jest w nich wszystko, co trzeba wiedzieć, by zachować dobre zdrowie i radość życia. Książka zawiera ponad 450 barwnych ilustracji, rady i tabele z praktycznymi informacjami oraz programy działania zaplanowane tak, by można było dopasować je do indywidualnych potrzeb. Opisane przystępnym językiem przez autorów będących ekspertami w swoich dziedzinach nowoczesne techniki i terapie są łatwe do zrozumienia i zastosowania. Okładka: twarda, Rok wydania: 2005,

książek: 2018
Eleonora | 2015-10-24