Podręcznik EFT

The EFT Manual
978-83-7377-387-5
poradniki
Ewelina

EFT (Emotional Freedom Techniques), czyli Techniki Emocjonalnej Wolności to jedno z największych i najważniejszych odkryć na polu terapii i leczenia. Według metody, za złe samopoczucie (stres, lęk, depresja) oraz dolegliwości fizyczne (migrena, rak) odpowiedzialne są negatywne emocje. Jeśli zaczniesz stosować bezbolesne procedury takie jak, opukiwanie palcami punktów meridianowych,...

Jeśli zaczniesz stosować bezbolesne procedury takie jak, opukiwanie palcami punktów meridianowych, znajdujących się m.in. na głowie i dłoniach, to już nigdy nie spojrzysz tak samo na tradycyjny proces leczenia, bo EFT przynosi efekty, jakich nie zagwarantuje żadna inna metoda, a jej skuteczność sięga aż 90%.

EFT to metoda zarówno dla laików, jak i profesjonalistów. Dzięki niej pomożesz sobie i innym: w stresie dnia codziennego, drobnych dolegliwościach oraz poważnych chorobach.
EFT sprawi, że negatywne emocje znikną, a Ty osiągniesz zdrowie i emocjonalną wolność.

źródło opisu: http://www.ezosfera.pl/6382/podrecznik-eft-gary-craig/?ref=9

źródło okładki: http://www.ezosfera.pl/6382/podrecznik-eft-gary-craig/?ref=9