Córka bankruta

Tłumaczenie: Anna Abramowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Najpiękniejsze miłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Bargain Bride
83-7169-429-6
Dorota_1988

Doran całował ją, aż przestała zupełnie płakać i poczuł, że jej wargi odpowiadają na jego pocałunki. W tym momencie zyskał pewność, że Aleda należy do niego. Otarł jej oczy i policzki z łez, a ponieważ słowa wydawały się zbyteczne, zaczął ją znowu całować. Po chwili Aleda przylgnęła do niego jeszcze bliżej, tak że czuła przyspieszone bicie jego serca. Teraz wiedziała już, że przyszła do niej miłość, o której marzyła i śniła.

źródło opisu: nota wydawcy

Amoretta | 2014-05-12
Przeczytana: 12 maja 2014

Muszę przyznać, że choć jestem miłośniczką romansów ta autorka do mnie nie przemawia. Bohaterki wydają mi się mdłe, bez energii i celu życiowego. Są niczym słodkie laleczki bez woli i siły. Treść również mnie denerwowała - Aleda z łatwością rozumie potrzeby brata, który przepuścił cały majątek w Londynie na hulankach, przybywa w przeddzień wierzycieli, którzy zlicytują wszystko łącznie z domem. Wśród licytujących jest mężczyzna, który zaproponuje spłacenie wszystkich długów i przejęcie majątku w zamian za ślub z Aledą.

beti | 2016-12-07
Marioolka20 | 2016-06-20