Specjalna przesyłka

Tłumaczenie: Jan Kraśko
Wydawnictwo: Świat Książki
Special delivery
romans, Danielle Steel

Jack Watson, to 59-letni mężczyzna z bujną przeszłością i o reputacji playboy’a. Amanda Robbins zna go ze sporadycznych spotkań, na jakie są oboje zapraszani. Jack jest teściem jej córki i budzi w Amandzie mieszane uczucia. Gdy Amanda zostaje wdową, jej stosunek do Jacka ulega zmianie. Jack podaje jej pomocną dłoń i systematycznie zaznajamia z życiem „singla”. Amanda ze zdziwieniem odkrywa, że Jack jest zupełnie inny, niż sądziła – przemiły, dowcipny i szarmancki. Niespodziewanie zakochują się w sobie. Tworzą dość nietypowy związek; ze statecznych osób w średnim wieku zmieniają się w parę zwariowanych nastolatków- ku oburzeniu i zniesmaczeniu ich dzieci. Muszą walczyć z uprzedzeniami i przekonać otoczenie, że miłość i szczęście są niezależne od wieku. Czy dzieci zrozumieją ich uczucie i zaakceptują ten związek? Jak się zachowają i co zrobią, gdy los niespodziewanie spłata im figla? Jakiego – sprawdźcie same.
Dowcipna i lekka książka, którą przyjemnie się czyta.

myślnik | 2013-04-11
Przeczytana: 2006 rok

Mówią,że z wiekiem mężczyzna dojrzewa!Jack jest zaprzeczeniem tej teorii;ułamek tych facetów,z których wiek wywleka to co najgorsze.

Podstarzały playboy,w roli pocieszyciela matki synowej!
Wdowa,która od niechęci przechodzi do zrozumienia i akceptacji!
Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?!
Nowa odsłona,energia,oburzenie i zniesmaczenie otoczenia!
I niespodzianka,z której nikt się nie cieszy!

Przewrotność losu;poszukiwanie kompromisu i błąd,który może zniszczyć rodzinne więzy.

Maalinkaaaa | 2014-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2014

Przeczytana w dwie godziny,dosyć nudna. Cieszę się,że tak szybko ją przeczytałam. Możliwe ,że za tydzień nie będę o niej pamiętać ;) Nie wywarła na mnie jakiegoś dobrego wrażenia. Bardzo przeciętna.

Patrycja | 2013-12-22
Przeczytana: listopad 2013

naprawdę NIE WIEM, w czym osoby wpisujące tu swoje opinie tak się zachwyciły, czytając tę książkę. Nie potrafię tego zrozumieć. Począwszy od prostego języka, na banalnej i przewidywalnej fabule kończąc. Zero zaskoczenia: po przeczytaniu kilku stron już wiedziałam, co będzie dalej. Poza tym, autorka nieźle się streściła - ogrom wydarzeń de facto ważnych dla bohaterki opisała na kilkudziesięciu małych stroniczkach. To naprawdę zepsuło nastrój, wyprzedziło fakty i co za tym idzie - odebrało ochotę na wczytanie się. Moim zdaniem, jest to zmarnowana szansa. Można to było napisać lepiej. ;)

Monika9027 | 2012-07-22

Lekka i przyjemna książka. Można pomyśleć, że bohaterowie osiągnęli już wszystko w życiu i nic więcej ich nie spotka. Nic jednak bardziej mylnego, miłość nie przywiązuje wagi do wieku i często przychodzi niespodziewanie. Nie warto z niej rezygnować mimo uprzedzeń ze strony otoczenia, warto natomiast cieszyć się życiem. Polecam.

betina360 | 2013-01-05
Na półkach: Przeczytane, 2013, Steel
Przeczytana: 05 stycznia 2013

Krociotka aczkolwiek zabawna i sympatyczna ksiazka.Amanda 50 letnia wdowa majaca 2 dorosle i zamezne corki zakochuje sie z wzajemnoscia w tesciu z jednej swoich corek.Zabawne jest gdy odkrywaja ze Amanda jest w ciazy.Dla mnie milosc nie ma wieku a dziecko jest zawsze cudem nieraz wbrew temu co mowia lekarze.Zycie potrafi nieraz fajnie zaskoczyc a najwazniejsze ze jest sie szczesliwym.

Adriana | 2015-10-27
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 27 października 2015

Najbardziej lubię w powieściach D. Steel, że czyta się je łatwo i szybko...
Sa napisane prostym stylem i to lubie najbardziej.
Powieść "Specjalna przesyłka", jest powieścia którą polecam każdemu :)

Etezja | 2014-06-18
Na półkach: Przeczytane, Danielle Steel
Przeczytana: czerwiec 2014

Jest takie dziwne powiedzenie, które czasem używam: ,,Plity z satelity" i tak po krótce opisałabym tą powieść. Historia banalna, jakby autorce chwilowo skończyły się pomysły, co przy tak oszałamiającej liczbie miłosnych powieści jest całkiem prawdopodobne. Choć z drugiej strony miła do przeczytania do poduszki, ze względu na typowy dla Danielle Steel prosty i przyjemny w odbiorze język.

Julia | 2013-11-30
Przeczytana: 12 kwietnia 2010

bardzo mi się podobała dorosły playboy .... w roli pocieszyciel wdowy hmm cudooo

Monika | 2013-06-17

Powieść 40
SPECIAL DELIVERY

greta_97 | 2016-02-21
Przeczytana: 17 lutego 2016

Typowe romansidło. Przewidywalne, pełne miłości, emocji i happyendów - czyli takie jakie powinno być ;) Właśnie takiego typu oderwania od rzeczywistości potrzebowałam. Książkę o tym gatunku jako jedyną, jak na razie, jestem w stanie czytać kilka razy.