Niebezpieczna Strefa W Szponach Lucyfera

Wydawnictwo: Egmont Polska

zanim tajemniczy baskijski mnich runie w przepaść, zdradzi Maksowi proroctwo, zapowiadające gigantyczny kataklizm, który ma uśmiercić miliony ludzi w całej Europie! Rozpoczyna się polowanie na Maksa, który zna ten mroczny sekret i jest podejrzany o zabójstwo mnicha. Czy Max zdoła dowieść swej niewinności i uratować świat, skoro nikt mu nie ufa a on sam nie może zaufać nikomua

luna99 | 2014-03-06
Przeczytana: 05 marca 2014

Tuż przed runięciem w przepaść, tajemniczy baskijski mnich zdradza Maxowi przepowiednię, zgodnie z którą wkrótce Europę zniszczy kataklizm. Rozpoczyna się polowanie na chłopca...

Książka jest bardzo ciekawa. Fabuła wciąga od samego początku. Czasami ciężko jest się zorientować, co się dzieje, ale to aż tak nie przeszkadza. Postacie da się lubić, chociaż niekiedy zachowują się głupio. A autor jest mistrzem wprawiania czytelnika niepokój o los bohaterów.

Podsumowując, książka godna polecenia.

dreamandfreedom | 2015-08-22
thomson | 2015-07-23