Jak skutecznie sprzedawać siebie

How to sell yorself
83-85881-14-4
poradniki
Ewa G

Jesteś produktem własnym głównie samego siebie, dlaczegóż miałbyś nie zarabiać co do grosza tyle, ile jesteś wart? Niezależnie od dziedziny w której działasz, musisz nabyć umiejętność sprzedawania samego siebie, w najlepszym słowa "sprzedawać" znaczeniu. Książka ta napisana przez "najwybitniejszego sprzedawcę na świecie" odkrywa ważne sekrety sztuki handlowania, uczy, jak rozwijać w sobie...

Niezależnie od dziedziny w której działasz, musisz nabyć umiejętność sprzedawania samego siebie, w najlepszym słowa "sprzedawać" znaczeniu. Książka ta napisana przez "najwybitniejszego sprzedawcę na świecie" odkrywa ważne sekrety sztuki handlowania, uczy, jak rozwijać w sobie podstawowe zdolności przynależne ludziom czynu, jak kształtować postawę człowieka sukcesu, co sprawi, że ludzie dostrzegą ile masz im do zaoferowania. Oparta na faktach, a także na bogatym doświadczeniu Joe Girarda.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Jak skutecznie sprzedawać siebie

dawidczerw | 2017-04-18
Magroc | 2017-03-18