Jak skutecznie sprzedawać siebie

How to sell yorself
83-85881-14-4
poradniki
Ewa G

Jesteś produktem własnym głównie samego siebie, dlaczegóż miałbyś nie zarabiać co do grosza tyle, ile jesteś wart? Niezależnie od dziedziny w której działasz, musisz nabyć umiejętność sprzedawania samego siebie, w najlepszym słowa "sprzedawać" znaczeniu. Książka ta napisana przez "najwybitniejszego sprzedawcę na świecie" odkrywa ważne sekrety sztuki handlowania, uczy, jak rozwijać w sobie...

Niezależnie od dziedziny w której działasz, musisz nabyć umiejętność sprzedawania samego siebie, w najlepszym słowa "sprzedawać" znaczeniu. Książka ta napisana przez "najwybitniejszego sprzedawcę na świecie" odkrywa ważne sekrety sztuki handlowania, uczy, jak rozwijać w sobie podstawowe zdolności przynależne ludziom czynu, jak kształtować postawę człowieka sukcesu, co sprawi, że ludzie dostrzegą ile masz im do zaoferowania. Oparta na faktach, a także na bogatym doświadczeniu Joe Girarda.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Jak skutecznie sprzedawać siebie

Eternal | 2018-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2018

Książkę tę czytałem bezpośrednio po przeczytaniu innej pozycji autora pt. "Każdemu sprzedasz wszystko co zechcesz.". Co mogło wpłynąć na fakt, iż czułem się, jakbym czytał drugi raz to samo. Oczywiście z każdej książki dowiedziałem się nowych rzeczy, ale miałem wrażenie, że jest spora część, która się w mniejszym lub większym stopniu powtórzyła. Nie mniej jednak książkę zaliczam do udanych i wartych przeczytania.

Agnieszka | 2018-02-08
pzemeg | 2017-07-05