Pokonać drogę na szczyt

Mastering Your Way to the Top
83-85881-46-8
poradniki
Ewa G

Joe jest numerem jeden i pozostanie numerem jeden. Zig Ziglar Joe Girard wykonał mistrzowską pracę, wskazując atrybuty potrzebne do osiągniecia szczytu oraz - co najważniejsze - do utrzymania sie na nim. Joseph Antonini, prezes Kmart Girard ukazuje istote osiągania szczytu w każdej dziedzinie: postawienie ambitnych celów, wizualizacja sukcesu, ciężka praca, wytrwałość i trzymanie się zasad. Mary Kay Ash, prezes "Mary Kay Cosmetics, Inc." Aby być przedsiębiorcą, trzeba mieć ikrę. Jeśli o to chodzi, to ta zajmująca książka pomoże ci stać się jutrzejszą gwiazdą przedsiębiorczości. Warren E. Avis, założyciel wypożyczalni samochodów Avis POKONAĆ DROGE NA SZCZYT inspiruje do uwierzenia w siebie i swoje możliwości, do uczenia się na podstawie sukcesów innych. Debra J. Fields, przewodnicząca rady nadzorczej "Mrs. Fields Cookies"

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b1744-pokonac-droge-na-szczyt.htm

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladka1744-pokonac-droge-na-szczyt.htm

Ramon | 2017-03-18
Przeczytana: 2002 rok