Opanuj swój wewnętrzny głos

Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
poradniki
Lemanoo

źródło okładki: http://ecsmedia.pl/c/opanuj-swoj-wewnetrzny-glos-b-iext6385635.jpg

lillithu | 2015-05-05
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 28 kwietnia 2015

Książkę zaczęłam czytać z mega pozytywnym nastawieniem- została mi gorąco polecona, jako świetna pozycja samorozwojowa. Niestety ogromnie się zawiodłam. Sama nie do końca rozumiem dlaczego, ale kompletnie do mnie nie przemówiła. Przede wszystkim - wszystko co ona w sobie zawierała już gdzieś czytałam/słyszałam. Miałam wrażenie że mam w ręku zlepek podsłuchanych i podpatrzonych od innych osób opinii, zdań czy technik przemawiania do samego siebie. Zdarza się, że autorzy mają podobne czy nawet takie same podejście i się nawzajem uczą od siebie, jest to zrozumiałe. Ale tutaj nie odczułam żadnego powiewu świeżości, napływu nowej wiedzy czy nowej interpretacji tej samej. Ponadto jak dla mnie książka napisana jest w niesamowicie chaotyczny sposób. Jakbym miała siąść i robić sobie z niej notatki, to otrzymałabym niespójne punkty, nie odnoszące się do niczego konkretnego. Poza tym jeszcze jedna rzecz, która wywarła na mnie raczej średnie wrażenie to to, że autor tak strasznie podkreśla na...

Centrino | 2016-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2016

Książka mówi jak postępować ze swoim wewnętrznym głosem, aby odnieś sukces głównie w biznesie i w sprzedaży jak również w życiu prywatnym.

Jedna historia mi się spodobała - wnioski wyciągnie nie tylko sprzedawca jak sprzedawać ale również i zwykła osoba która czasami nie zastanowi się co dla niej w życiu jest najważniejsze:

Historii z książki: Kobieta chorobliwie otyła z nadszarpniętym przez to zdrowiem nie chciała iść na kurs odchudzania. Stwierdziła, że ją nie stać i program jest zbyt drogi 450 dolarów na m-c.
Cytat:
"Fred(sprzedawca) westchnął i spojrzał przez okno. Wskazał kobiecie nowiutkiego mercedesa, który stał tuż przed jej domem.
Fred zapytał : Chciałabyś mieć taki samochód ?. Kobieta uśmiechnęła się szeroko i powiedziała: Oczywiście, ale...
Fred jej przerwał. Zapytał ją, na ile wyceniała wartość tego samochodu. Powiedziała, że na 80 -90 tyś dolarów.Trafiła. Fred ciągnął: A gdybym Ci powiedział, że możesz go mieć za 6 tys. dol. Kupiłabyś go ?
Zaśmiała się i...

Daniel | 2015-01-08
Przeczytana: 01 maja 2014

Co sprawia, że nieraz wszystko jest banalnie proste a innym razem cholernie zawiłe? To Ty! To ta niewielka przestrzeń między Twoim prawym a lewym uchem.

Blair Singer w swojej ostatnie publikacji sprowadził wszystkie problemy do jednego mianownika. Opanuj swój wewnętrzny głos, a zmiany jakich doświadczysz powinny Cię conajmniej zaskoczyć.

Fajnie jest mieć tę publikację pod ręką i zajrzeć do niej żeby przypomnieć sobie kto tu rządzi.

Popełniłem nawet szerszą recenzję na blogu http://danielkotowski.pl/opanuj-swoj-wewnetrzny-glos/

slabekb | 2019-03-19
Ficek | 2018-07-10