Autobus energii

Wydawnictwo: MT Biznes
Darmowe dodatki Edytuj książkę
poradniki

Proste lekcje motywacji, które zapamiętasz na całe życie Autobus energii sprawi, że: - odnajdziesz w sobie nowe pokłady życiowej energii i większą chęć do pracy, - przerwiesz lekturę raz albo dwa razy tylko po to, żeby zadzwonić do swoich bliskich i powiedzieć, jak bardzo ich kochasz, - pozbędziesz się odruchów, które hamują cię na drodze osiągnięć, - przestaniesz narzekać, bo...

Proste lekcje motywacji, które zapamiętasz na całe życie

Autobus energii sprawi, że:

- odnajdziesz w sobie nowe pokłady życiowej energii i większą chęć do pracy,
- pozbędziesz się odruchów, które hamują cię na drodze osiągnięć,
- przestaniesz narzekać, bo uświadomisz sobie, jak wiele już masz,
- polubisz współpracowników, których wcześniej nie znosiłeś.

Autobus energii uczyni cię silniejszym człowiekiem. Naładuje cię pozytywną energią, która uniesie cię w górę i wygra z trudnościami, bo kiedy płoniesz entuzjazmem, wszystko idzie łatwiej i…

Antagonista Esklaważu | 2014-11-13

Pochłonąłem już wiele podobnych materiałów. Znudziło mi się po 10 rozdziałach. Trochę infantylne, ale w sumie na pewno komuś pomoże (jeśli nigdy nie miał styczności z niczym tego typu), więc daję ocenę "przeciętna" i oddalam się w swoim kierunku.

Goldie | 2016-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2016

W zasadzie przesłuchałam audiobooka i przyznam: często przewijałam do przodu. Porady przedstawiane są w postaci historyjki Damiana, ale niestety poziom tej historyjki jest bardzo infantylny. Tylko co jakiś czas są przełożenia porad na życie zawodowe np. pracę z zespołem. Jednak i one są podawane na poziomie bardzo ogólnym, bez wskazania konkretnych narzędzi (np. "wyznacz cele w zespole" i nic więcej w tym temacie).
Generalnie książka raczej nic nowego nie wnosi i jeśli ktoś czyta inne książki dotyczące rozwoju osobistego lub zawodowego to tej nie warto czytać. Jednak dla osób, które dopiero zaczynają interesować się tą tematyką - jak najbardziej.

Olek | 2015-06-05
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Jak ja uwielbiam takie audiobooki!

Nic tak nie poprawi humoru i zachęci do działania jak półgodzinne słuchowisko "Autobusu Energii" w drodze do pracy.

Uwielbiam literaturę, lecz w przypadku takiego rodzaju książek - najczęściej sięgam po audiobooki. Jeżeli lektor potrafi umiejętnie prowadzić opowiadanie, gestykulować swoim głosem, to taka pozycje wywiera na mnie jeszcze większe wrażenie i optymizm.

Stwierdzam, ze autobus energii jest wspaniałą metaforą naszego życia, ukazuje zasady, którymi powinniśmy się sugerować w życiu. Oczywiście, nie bierzemy wszystkiego serio, w końcu nie zdarzyło wam się spotkać osoby o imieniu Radosna, prawda?

Paweł | 2013-12-16

Niewielka książka, która warto przeczytać.
Każdy znajdzie coś w niej.
Uwaga jednak ! Łatwo przy niej stracić coś z własnej rutyny. Otworzyć się na ludzi. Porzucić zgorzknienie. Grozi uśmiechem, pozytywnym postrzeganiem świata i zmianą sposobu podróżowania ;)

Polecam szczególnie ludziom szukających siebie i swojego sposobu bycia.
Każdy jednak uważam znajdzie coś co przypadnie mu do duszy.

Effa | 2015-11-18
Na półkach: Przeczytane, Motywacja
Przeczytana: listopad 2015

Przesluchalam Audiobook, ktory trwal ponad 3 godz. Narracja przedstawiona trochę jak bajka dla dzieci. Miejscami bardzo nudna, ciekawiej robi sie po polowie. Zawiera cenne uwagi i trafne stwierdzenia, pokazuje jak zmienic negatywne nastawienie. Szału na mnie nie zrobila ale mimo to, cos w glowie zostanie, wiec warto zapoznac sie z jej trescia.

krisu | 2012-09-27
Przeczytana: 04 października 2012