Wielka księga KOSMOS. Podróż wśród gwiazd

Wydawnictwo: Wilga
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-259-0236-0
kosmos, wilga, gwiazdy, księga, wszechświat
popularnonaukowa
kasandra_85

Czy wiesz jak powstał wszechświat? Czy Słońce kiedyś zgaśnie? Ile czasu zajmuje astronautom podróż na Księżyc? Albo jak wygląda Ziemia z przestrzeni kosmicznej? Przed tobą fascynująca podróż wśród planet, gwiazd, mgławic i galaktyk. Poznasz mnóstwo faktów i ciekawostek o kosmosie. Dzięki niesamowitym zdjęciom zobaczysz ogrom i piękno wszechświata. Z tą książką odkryjesz fscynujące tajemnice...

Czy wiesz jak powstał wszechświat?
Czy Słońce kiedyś zgaśnie?
Ile czasu zajmuje astronautom podróż na Księżyc?
Albo jak wygląda Ziemia z przestrzeni kosmicznej?

Z tą książką odkryjesz fscynujące tajemnice kosmosu

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca