Sztuka obsługi penisa 2. Nowe wyzwania

Okładka książki Sztuka obsługi penisa 2. Nowe wyzwania Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski
Okładka książki Sztuka obsługi penisa 2. Nowe wyzwania
Andrzej GryżewskiPrzemysław Pilarski Wydawnictwo: Agora S.A. popularnonaukowa
popularnonaukowa
Agora S.A.
2024-01-24
2024-01-24
literatura popularnonaukowa penis seksuologia sex mężczyzna narządy płciowe genitalia

Okładka książki Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski
Jak facet z fa... Andrzej Gryżewski,&...
Okładka książki Polska jest mitem. Nowe dramaty Łukasz Pawłowski, Przemysław Pilarski
Polska jest mi... Łukasz Pawłowski,&n...
Okładka książki Sztuka obsługi penisa Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski
Sztuka obsługi... Andrzej Gryżewski,&...
Okładka książki Studium. Dwumiesięcznik literacko - artystyczny, nr 3 (39) - 4 (40) 2003 Robert Adamczak, Brian Barker, Ewa Chruściel, Marta Cuber, Maria Cyranowicz, Paweł Dymek, Błażej Dzikowski, Kathy Garlick, Maciej Gierszewski, Landon Godfrey, Jennifer Grotz, Wioletta Grzegorzewska, Gary Hawkins, Rick Hilles, Piotr Iwaszko, Katarzyna Jakubiak, Anna Kałuża, Michał Kasprzak, Jarosław Klejnocki, Katarzyna Krochmal - Czyżowska, Alissa Leigh, Paweł Lekszycki, Jarosław Lipszyc, Maciej Melecki, Monika Mostowik, Joanna Mueller, Miho Nonaka, Dariusz Nowacki, Joanna Orska, Dariusz Pado, Beata Patuszyńska, Pablo Peschiera, Przemysław Pilarski, Agnieszka Pokojska, Redakcja Pisma Studium, Mira Rosenthal, Marcin Rumiński, Małgorzata Rygielska, Natalia Stankiewicz, Igor Stokfiszewski, Hieronim Szczur, Robert Trojanowski, Jakub Winiarski, Radosław Wiśniewski, Zu Witkowska, Katarzyna Włodarska, Michał Wójcik, Maciej Woźniak
Studium. Dwumi... Robert Adamczak, Br...

ontynuacja bestsellerowej „Sztuki obsługi penisa”!
Dogłębna i szczera rozmowa o penisie. A właściwie o różnych penisach. O penisach w związkach, o penisach-singlach, o penisach sfrustrowanych, należących do inceli i rozrywkowych, należących do imprezowych swingersów. Heteroseksualnych, biseksualnych i homoseksualnych. Konserwatywnych i liberalnych. Tych zawsze trzeźwych i tych pod wpływem używek bądź/i środków na potencję. Nawet o tych pod sutanną. Rozmawiają Andrzej Gryżewski, psychoterapeuta i seksuolog, oraz Przemysław Pilarski, dziennikarz – autorzy bestsellerowej „Sztuki obsługi penisa”.
„Sztuka obsługi penisa 2. Nowe wyzwania” przygląda się współczesnym zjawiskom w seksuologii – m. in. chemseksowi, który ma nas uczynić turbomaszynami do seksu, seksturystyce, penisocentryzmowi we współczesnej Polsce, a także nowym technologiom, które ułatwiają życie, a jednocześnie komplikują relacje. Książka stawia też pytania o nowe wzorce męskości oraz szuka na nie odpowiedzi i rozwiązań. Autorzy sprawdzają, jak ostatnie znaczące zmiany społeczne i konserwatywne rządy w naszym kraju wpłynęły na postrzeganie seksu przez Polaków i aktualizują na nowo „podstawy” męskiej seksualności.
To poradnik dla mężczyzn i dla kobiet, który pozwoli cieszyć się seksem bez poczucia winy.

ontynuacja bestsellerowej „Sztuki obsługi penisa”!

Nie czytałam pierwszej części. W książce trochę psychologii, trochę biologii - lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć. Dla mnie ok.

Bardziej praktyczna niż pierwsza część.

Bardziej praktyczna niż pierwsza część.

Idąc za ciosem, zachęcony pierwszą częścią. Obala kolejne mity i fałszywe przekonania, którymi nasiąkają szczególnie młodzi faceci, czerpiąc wiedzę z pornograficznego fantasy i youtube-wych pseudo-guru.

Kolejna dobra część rozmów psychologów o intymności. Książka w treści jest dość prosta bez jakiegoś nadmiernego posługiwania się zawiłymi terminami. Wszystko tłumaczone jest na bieżąco. W drugiej części więcej czasu jest poświęcone jak pracować w relacji zanim jeszcze dojdzie do kryzysu. Dużo wskazówek co można zrobić by mieć lepszą relacje seksualną ale nie tylko. Zdecydowanie warta polecenia tak jak część pierwsza.

Moim zdaniem, to pozycja którą powinien przeczytać każdy, ta książka powinna być w każdej domowej biblioteczce

Tekst , który jest łatwo przyswajalny , napisany językiem który wciągnie na raz

Ogromnie polecam!
(Ja ją sama przeczytałam w dwa dni)

Tekst , który jest łatwo przyswajalny , napisany językiem który wciągnie na raz

Ogromnie polecam!
(Ja ją sama przeczytałam w dwa dni)

Druga część otwiera kolejne tabu męskiego umysłu tego "fizycznego" jak i umysłowego. Pytający i odpytywany w ciekawy i przyjazny sposób odnoszą się do męskiego punktu widzenia stawiają tezy na tematy czasami bardzo wrażliwe. Polecam każdemu kto chce w naturalny sposób widzieć aspekty życia erotycznego.

Kolejna dobra, pełna szacunku rozmowa. Choć mam wrażenie, że głębia jest trochę ukryta między fragmentami mówiącymi bardzo wprost o obsłudze penisa. Co samo w sobie nie jest złe, ale jak komuś zależy na czymś innym, to niech się nie zniechęca penisocentrycznym początkiem i technicznym końcem.

A tej książki nie trzeba czytać. Pierwsza część książki jest genialna, rewelacyjna i powinna być obowiązkową lekturą. Drga część książki moim zdaniem jest napisana na siłę.

A gdybym miał ją streścić? Myj miejsca intymne, nie bierz narkotyków, żeby lepiej się masturbować, anal sprawi każdemu radość, jeśli się przełamie, nie wysyłaj zdjęcia penisa każdemu. Bycie swingersem jest ok jeśli jesteś zdrowy psychicznie i twój partner wyraża na to zgodę. Moim zdaniem książka to totalna porażka w porównaniu do pierwszej części.

Natomiast pierwsza część książki to rewelacja, którą należy przeczytać!!

Podobnie jak pierwsza cześć Sztuki - Pouczająca, inspirująca, miejscami zabawna jak również otwierająca oczy na niektóre aspekty męskiej psychiki.
Popularnonaukowy przewodnik po męskości 😊

Popularnonaukowy przewodnik po męskości 😊