Odnaleziony

Cykl: Pierworodny (tom 3) | Seria: Rodzina Baxterów
Wydawnictwo: POLWEN
Found
Lenka

Na drodze do szczęścia Katy Hart i Dayne’a Matthewsa staje Kelly Parker. Czy jej niespodziewany telefon na zawsze rozdzieli Dayne’a z ukochaną? Baxterowie spotykają się na długo oczekiwanym zjeździe rodzinnym. Radości i wzruszeniom nie ma końca. Nagle sielankę przerywają informacje o zbliżającym się tornadzie. Jak rodzina poradzi sobie w chwili zagrożenia, szczególnie będąca w zaawansowanej...

Baxterowie spotykają się na długo oczekiwanym zjeździe rodzinnym. Radości i wzruszeniom nie ma końca. Nagle sielankę przerywają informacje o zbliżającym się tornadzie. Jak rodzina poradzi sobie w chwili zagrożenia, szczególnie będąca w zaawansowanej ciąży Ashley?

John Baxter dowiaduje się od prywatnego detektywa, że jego oddany do adopcji syn to hollywoodzki gwiazdor Dayne Matthews. Co zrobi, by pierworodny odnalazł drogę do domu?

źródło opisu: [Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, 2008]

źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks903126.html#wiecej

kuzynka | 2011-03-10
Przeczytana: 10 marca 2011

To już trzecia książka tej autorki którą przeczytałam, i również trzecia z pięciotomowego cyklu "Pierworodny". Każda z nich niesie ze sobą mnóstwo ciepła i pokoju. Pomaga odnaleźć w życiu tę właściwą drogę - do Boga. Wciągająca fabuła. Gorąco polecam!

jusia1986 | 2013-03-07
Na półkach: Rok 2013, Przeczytane
Przeczytana: 05 marca 2013

Kolejna fantastyczna część z serii książek o Baxterach! ;))

Gosia9101 | 2013-11-05
Przeczytana: 26 czerwca 2014

Zakochana w rodzinie Baxterów:)

iza | 2016-01-17
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Super Książka czyta się jednym tchem długo pozostała w mojej pamięci choć dawno już ja czytałam. To pamiętam każdy szczegół historia .Pełna refleksi

Anna | 2016-02-01

Taki sobie zabijacz nudy do szybkiego czytania.

kasiunia2408 | 2012-08-24

Cała seria po prostu rewelacyjna :)

marek1322 | 2013-05-28
Przeczytana: luty 2009