Przebaczenie

Cykl: Pierworodny (tom 2) | Seria: Rodzina Baxterów
Wydawnictwo: POLWEN
Forgiven

Członkowie Chrześcijańskiego Teatru Młodzieżowego są zdruzgotani tragedią, w której uczestniczyli ich koledzy z zespołu. Czy dyrektor teatru, Katy Hart znajdzie sposób na uciszenie ich głębokiego żalu? Dayne Matthews mimo sławy i życia w świetle jupiterów wciąż tęskni za prawdziwą miłością i rodziną, której nigdy nie znał. Czy uda mu się odnaleźć prawdziwe uczucie w Bloomington i poznać...

Dayne Matthews mimo sławy i życia w świetle jupiterów wciąż tęskni za prawdziwą miłością i rodziną, której nigdy nie znał. Czy uda mu się odnaleźć prawdziwe uczucie w Bloomington i poznać przynajmniej niektórych członków rodziny?

John Baxter decyduje się podjąć poszukiwania oddanego do adopcji syna. W ich trakcie popełnia jednak poważny błąd. Co się stanie, gdy jedna z jego córek przypadkiem natknie się na list, którego nigdy nie powinna przeczytać?

źródło opisu: [Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, 2008]

Lenka | 2011-04-22
Przeczytana: 21 kwietnia 2011

Super :) jak wszystkie książki Karen Kingsbury, które do tej pory przeczytałam :)

jusia1986 | 2013-01-13
Na półkach: Rok 2013, Przeczytane
Przeczytana: 13 stycznia 2013

Kolejna bardzo dobra część sagi o Baxterach. Trudno się oderwać. W dodatku każda kolejna część jest wspaniałą lekcją o Bogu i Jego Miłości do NAS.

Anna | 2016-01-31

Lekkie czytadełko; kolejna część dotycząca rodziny Baxterów. Czyta się bardzo szybko.

kasiunia2408 | 2012-08-24

Cała seria po prostu rewelacyjna :)

LIDIA | 2016-11-18
Na półkach: Powieść, Przeczytane