Ocalić miłość

Cykl: Anielski Patrol (tom 3)
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Brush of Wings
Ag2S

Anielski Patrol wkracza do akcji. Czas, aby rozpoczęła się misja! Usiądź wygodnie, przygotuj chusteczki na otarcie łez. Czas na wzruszenie, czas na dreszczyk emocji. Czas na kolejny bestseller Karen Kingsbury! Mary Catherine wyjeżdża do Ugandy, aby pracować w tamtejszym sierocińcu, chociaż lekarze ostrzegali ją, że powinna zdecydować się na przeszczep serca. Jednak dni, które jej...

Anielski Patrol wkracza do akcji.
Czas, aby rozpoczęła się misja!

Usiądź wygodnie, przygotuj chusteczki na otarcie łez.
Czas na wzruszenie, czas na dreszczyk emocji.

Czas na kolejny bestseller Karen Kingsbury!

Mary Catherine wyjeżdża do Ugandy, aby pracować w tamtejszym sierocińcu, chociaż lekarze ostrzegali ją, że powinna zdecydować się na przeszczep serca. Jednak dni, które jej pozostały, Mary Catherine postanowiła poświęcić opiece nad dziećmi, tym bardziej że sama nigdy nie zostanie mamą. Martwiło ją tylko jedno. A tym zmartwieniem było uczucie, jakim darzyła pierwszoligowego bejsbolistę, Marcusa Dillingera – mężczyznę, w którym nie powinna była się zakochać.

Przez cały ten czas Marcus czuje w głębi duszy, że z Mary Catherine dzieje się coś niedobrego. Po miesiącach milczenia z jej strony dociera do niego wiadomość wysłana w tajemniczych okolicznościach. Marcus wyrusza w podróż, która stanie się walką z czasem o życie ukochanej kobiety. Kiedy Tyler Ames i Sami Dawson otrzymują te wstrząsające wieści, przygotowują się właśnie do ślubu. Wszystkie ich plany w jednym momencie ulegną zmianie.

Czy Marcus Dillinger zdąży? Czy wygra walkę z czasem o wielką miłość? Czy Sami i Tyler dowiedzą się kiedykolwiek, w jak złym stanie było serce ich przyjaciółki? Co stało się z uczuciem Mary Catherine?

źródło opisu: http://www.edycja.pl/produkty/ksiazki/literatura-p...(?)

źródło okładki: http://www.edycja.pl/produkty/ksiazki/literatura-p...»

aannaa | 2018-02-23
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 21 lutego 2018

Kolejna część Anielskiego Patrolu. Tak jak poprzednie części bardzo fajna książka. Jest tu wyjazd do Afryki, dalsza walka z chorym sercem, niechciana ciąża, ale też szczęśliwe zakończenie.
Książkę czyta się bardzo dobrze i szybko.

Travisx85 | 2017-07-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 26 lipca 2017

Ostatni tom Anielskiego Patrolu. Nie wiem sam co odczuwam: radość czy smutek. Troszkę przyzwyczaiłem się do bohaterów, kocham Karen za to z jaką łatwością piszę o Bogu i relacji z Nim. Jednak nie podobały mi się te wszystkie opisy uczuć, rozważań itd. Wiem, że pewnie część kobiet stwierdzi, że te opisy są potrzebne, bo pomagają lepiej zrozumieć relacje, opisują piękną miłość itd. Ja jestem mężczyzną i musiałem kilka stron ominąć, bo było tego wszystkiego jak dla mnie za dużo.
Czytało się niezwykle łatwo i przyjemnie. Serię "Anielski Patrol" polecam wszystkim, którzy chcą się oderwać od rzeczywistości i zobaczyć rzeczywistość "duchową".

stokrotkaa | 2018-03-17
Na półkach: 2018, Przeczytane