kuzynka 
31 lat, kobieta, status: bibliotekarka, dodała: 17 książek, ostatnio widziana 10 godzin temu
Teraz czytam
 • Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia
  Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia
  Autor:
  Moja najnowsza książka to coś dla tych, którzy przestali kochać to, co robią. I dla tych, którzy kochają swoją pracę, ale pragną odnaleźć głębszy sens także poza pracą – w innych sferach życia. Dla ty...
  czytelników: 3787 | opinie: 171 | ocena: 7,27 (1211 głosów) | inne wydania: 1
 • Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół
  Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół
  Autor:
  Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale i dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywist...
  czytelników: 1434 | opinie: 92 | ocena: 7,35 (485 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-12 22:09:41
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Inni autorzy

"Tatuażysta z Auschwitz" to oparta na faktach opowieść o Lale Sokołowie, słowackim żydzie, który w 1942 r. trafia do obozu w Oświęcimiu, gdzie bardzo szybko zostaje mu powierzona funkcja tatuowania przywożonych tam więźniów. Opowieść o koszmarze życia w obozie zagłady, piekle holokaustu, ale także o miłości, dającej nadzieję na przetrwanie. Książkę czyta się bardzo szybko, ale jednak nie... "Tatuażysta z Auschwitz" to oparta na faktach opowieść o Lale Sokołowie, słowackim żydzie, który w 1942 r. trafia do obozu w Oświęcimiu, gdzie bardzo szybko zostaje mu powierzona funkcja tatuowania przywożonych tam więźniów. Opowieść o koszmarze życia w obozie zagłady, piekle holokaustu, ale także o miłości, dającej nadzieję na przetrwanie. Książkę czyta się bardzo szybko, ale jednak nie należy ona do tych bardzo angażujących czytelnika, czytając raczej patrzymy na wszystko z pewnego dystansu. Dużym minusem są jednak błędy pojawiające się w treści czy na okładce - trafiając do Auschwitz Lale ma raz 24 a raz 26 lat... Mimo wszystko oczywiście polecam!

pokaż więcej

 
2018-09-05 21:43:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Gutowska - Adamczyk Małgorzata
Cykl: Saga o Gutowie (tom 3)

W końcu, po 8 latach od przeczytania pierwszej "Cukierni pod Amorem" miałam możliwość zapoznania się z ostatnią częścią cyklu. Przedstawia ona wojenne losy poznanych wcześniej bohaterów i w końcu doprowadza do rozwiązania zagadki tajemniczej mumii w podziemiach gutowskiego rynku. Książkę dobrze się czytało, aczkolwiek osobiście spodziewałam się po niej czegoś więcej. Mimo wszystko warto, aby... W końcu, po 8 latach od przeczytania pierwszej "Cukierni pod Amorem" miałam możliwość zapoznania się z ostatnią częścią cyklu. Przedstawia ona wojenne losy poznanych wcześniej bohaterów i w końcu doprowadza do rozwiązania zagadki tajemniczej mumii w podziemiach gutowskiego rynku. Książkę dobrze się czytało, aczkolwiek osobiście spodziewałam się po niej czegoś więcej. Mimo wszystko warto, aby poznać zakończenie całej historii.

pokaż więcej

 
2018-08-19 00:32:57
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać, Inni autorzy
 
2018-07-25 21:59:06
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać, Inni autorzy
Autor:
 
2018-07-23 23:19:40
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać, Inni autorzy
 
2018-06-28 23:09:47
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać, Inni autorzy
Cykl: Owoc granatu (tom 1)
 
2018-06-27 16:51:38
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać, Inni autorzy
Cykl: Sedinum (tom 3)
 
2018-06-27 16:47:22
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać, Inni autorzy, 📖 MOJA BIBLIOTECZKA
 
2018-06-27 10:11:00
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać, Inni autorzy
Autor:
Cykl: Zemsta i przebaczenie (tom 1)
 
2018-06-27 10:00:32
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Jio Sarah, 📖 MOJA BIBLIOTECZKA
Autor:

Tym razem Sarah Jio przenosi nas do pachnącej cynamonowymi ciasteczkami barki kołyszącej się na wodach jeziora w Seattle. Ciepła, lekka powieść o miłości, niewyobrażalnej stracie i pewnej tajemnicy z przeszłości. Idealna lektura wakacyjna, przy której naprawdę można się zrelaksować. Książka była też mniej przewidywalna niż poprzednie, które czytałam. Jedynie epilog jak dla mnie niekonieczne... Tym razem Sarah Jio przenosi nas do pachnącej cynamonowymi ciasteczkami barki kołyszącej się na wodach jeziora w Seattle. Ciepła, lekka powieść o miłości, niewyobrażalnej stracie i pewnej tajemnicy z przeszłości. Idealna lektura wakacyjna, przy której naprawdę można się zrelaksować. Książka była też mniej przewidywalna niż poprzednie, które czytałam. Jedynie epilog jak dla mnie niekonieczne był potrzebny. Polecam serdecznie! :)

pokaż więcej

 
2018-06-27 01:07:12
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać, Martin Charles, 📖 MOJA BIBLIOTECZKA
 
2018-06-27 00:17:41
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Stachula Magda

Kolejny thriller psychologiczny autorstwa Magdy Stachuli, którego akcja dzieje się w Krakowie. Początek był bardzo intrygujący - samotna kobieta, która ma wrażenie, że ktoś ją śledzi. Jednak wraz z kolejnymi przeczytanymi stronami powieść stała się trochę męcząca i nużąca, nie udało mi się polubić głównych bohaterów. Na duży plus zasługuje jednak zakończenie książki, którego oczywiście... Kolejny thriller psychologiczny autorstwa Magdy Stachuli, którego akcja dzieje się w Krakowie. Początek był bardzo intrygujący - samotna kobieta, która ma wrażenie, że ktoś ją śledzi. Jednak wraz z kolejnymi przeczytanymi stronami powieść stała się trochę męcząca i nużąca, nie udało mi się polubić głównych bohaterów. Na duży plus zasługuje jednak zakończenie książki, którego oczywiście zdradzać nie będę! "Trzecia" nie jest tak dobra jak "Idealna", ale jeśli komuś podobała się pierwsza powieść autorki, to i tę zdecydowanie warto przeczytać! :)

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
467 148 1550
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (29)

Ulubieni autorzy (23)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (45)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd