Love Story

Okładka książki Love Story Karen Kingsbury
Okładka książki Love Story
Karen Kingsbury Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła Cykl: Rodzina Baxterów (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Baxterów (tom 1)
Love Story
Edycja Świętego Pawła
2019-01-30
2019-01-30
romans powieści obyczajowe romans chrześcijański beletrystyka chrześcijańska powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie obyczajowe

Książka jest lekka do czytania, ma różne odwołania do rozmów z Bogiem w codzienności, wiary. Jednak nie przekonała mnie. Historie te są czasem nieprawdopodobne, niecodzienne, czasem mogę powiedzieć nieżyciowe. Natomiast polecam przeczytać, żeby wyrobić własną opinię.

Polecam dla osób znających wcześniejsze losy rodziny Baxterów. Ja muszę przyznać że kiedyś lepiej czytało mi się książki Karen teraz trochę to takie za różowe i za pozytywne jak dla mnie. Ale jak już zaczęłam czytać to wciągnęło mnie:)

Tego tomu mi po prostu brakowało. Idealnie spięte wszystkie historie rodu Baxterów. Podobało mi się, że pojawiły się w sumie trzy/ cztery wątki, które były systematycznie rozbudowywane i dokończone. Wreszcie mogę powiedzieć, że saga rodu Baxterów jest dla mnie jasna od A do Z, a ja sam jestem częścią tej rodziny, bo wiem o nich naprawdę dużo.
Nie wiem jak innym, ale mi się średnio podobało tłumaczenia i wiele błędów, które pojawiły się w tekście. Efekt tego był taki, że musiałem się czasami mocniej skupiać, bo najpierw był Brandon, a potem Landon i znowu Brandon. :)

Nie wiem jak innym, ale mi się...

Bardzo pouczająca książka, o wartościach, które w dzisiejszym świecie stają się niestety rzadkością. Choć ciut przerysowana jak dla mnie, to jednak zawierająca dużo prawdy życiowej. Książka, do której czasem warto wrócić by nie zagubić się w dzisiejszym świecie.

Wzruszająca opowieść o pięknej miłości. Odkrywanie rodzinnych tajemnic.
Miłosne rozterki i przemiana serca.
Karen Kingsbusy pisze fenomenalnie!
Musicie przeczytać!
Polecam bardzo bardzo serdecznie.

Wzruszająca opowieść o pięknej miłości. Odkrywanie rodzinnych tajemnic.
Miłosne rozterki i przemiana serca.
Karen Kingsbusy pisze fenomenalnie!
Musicie przeczytać!
Polecam bardzo bardzo serdecznie.

• Obyczaj
  • Z wiarą