Okładka książki Pieśń Niksy

Pieśń Niksy

Autor:
Cykl: Kroniki Spiderwick (tom 6)
tłumaczenie
Zuzanna Naczyńska
Beyond The Spiderwick Chronicles. The Nixie's Song
wydawnictwo
Egmont
typ
papier
6,49 (186 ocen i 11 opinii)

Opis książki

Kontynuacja bestsellerowej serii o magicznym świecie, który istnieje tuż obok nas. Tym razem akcja powieści przenosi się na słoneczną Florydę. Główni bohaterowie to Nick, jego przyrodnia siostra Laurie i starszy brat Julian. Są też znane z poprzednich części elfy, chochliki i inne niezwykłe stworzenia. I tym razem nie zabraknie tajemnic i mrożących krew w żyłach wydarzeń. Pozdrowienia z FLORYDY: Myślicie, że jest tu fajnie? Pomyłka! Z początku było nawet nieźle, ale potem trafiła mi się przybrana siostra, okropny dziwoląg. Przywiozła ze sobą wielką, głupią książkę o istotach fantastycznych. Twierdziła, że naprawdę można je spotkać. Nie uwierzyłem jej i to był błąd. Teraz te paskudztwa są wszędzie. WSZęDZIE! I nie odejdą, dopóki im nie pomożemy! Niech to licho!

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2008

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
deslie | 2011-02-06

kocham wszystkie tomy ale jednak pierwsze pięć książek jest lepszych niż ciąg dalszy, mimo wszystko i tak wciąga!

Wiórek | 2010-06-09

Tak samo dobre jak poprzednie... Magiczne i ciekawe...

Ania | 2011-04-19

Ciekawe. Polecam!

DaiHelsing | 2010-06-07
Przeczytana: 22 kwietnia 2008

Powrót Jareda, mojego ulubionego bohatera. Starszego i bardziej uroczo chłopięcego. Nadal magicznie.

Allie | 2010-08-02

książka jest super ale nie jest lepsza od pierwszych pięciu części polecam

Ichiro | 2013-04-11

Seria troszeczkę gorsza od poprzednich książek, ale wciąż świetna :)

Maja | 2014-08-28

na szczęście nastąpiło wznowienie cyklu z czego bardzo się cieszę.

Agata | 2014-07-29
Przeczytana: 13 października 2013

Bardzo dobra książka.Niesamowita i magiczna.

Damian | 2011-06-22
Przeczytana: 25 czerwca 2011

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie Jared...

Paula | 2011-01-27

Troszkę gorsze niż reszta ale i tak lubię.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto